Bezpłatny ekoprzewodnik po Krakowie

Wspieramy Zdrową Ciekawość

Zielona propozycja nie do odrzucenia. Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego warto stawiać na produkty wielorazowe oraz dla tych, którzy chcą kupować marchewkę od lokalnego rolnika portal Ekorodzice.pl przygotował „Ekoprzewodnik po Krakowie”. To nie lada gratka dla wszystkich ekoentuzjastów oraz osób dopiero wyruszających w poszukiwaniu zielonych drogowskazów.

5-go czerwca 2013 roku portal Ekorodzice.pl ma podwójny powód do świętowania. To właśnie w tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Ochrony Środowiska i z tej też okazji odbyła się premiera „Ekoprzewodnika po Krakowie” wydawanego w ramach akcji „Wspieramy Zdrową Ciekawość”. Na kilkudziesięciu stronach Eko Jeż z portalu Ekorodzice.pl odkrywa zielone miejsca na mapie naszego miasta.

Jak wygląda Kraków od zielonej podszewki?, gdzie zaparkujemy z dziećmi w Krakowie?, dlaczego warto stawiać na wielorazówki? – na te i na wiele innych pytań czytelnicy znajdą odpowiedź w ekoprzewodniku. Nie jest to typowa pozycja ograniczająca się wyłącznie do prezentowania takich miejsc jak parki czy rezerwaty. Oprócz tego czytelnik odnajdzie tu całkiem sporo wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia. A przesłanie płynące z publikacji jest jedno: bycie EKO może być tanie, łatwe i przyjemne.

Aby ziarno zdrowej ciekawości mogło trafić na jak najszerszy grunt, przewodnik jest bezpłatny. Został wydany zarówno w wersji drukowanej dostępnej w zielonych miejscach w Krakowie, jak i elektronicznej – e-booka można pobrać ze strony www.ekorodzice.pl: www.ekorodzice.pl/ekoprzewodnik-po-krakowie

 

 

Zobacz również:

Lecznicza natura


Siła natury

Czyszczenie bez chemii


Czyszczenie bez chemii

Domowe środki ochrony roslin


Domowe środki ochrony roślin


Uwaga: Naturalne i alternatywne metody leczenia mogą zastąpić leki chemiczne, ale nie zastąpią zdrowego rozsądku. Pamiętajmy, żeby w poważniejszych przypadkach skorzystać z pomocy lekarza.Nie odpowiadamy za skutki stosowania terapii opisywanych w tym serwisie, stosujesz je na własną odpowiedzialność.