Jakie zioła na cellulit

Ekstrakty z bluszczu, ruszczyka kolczastego, kasztanowca, bylicy boże drzewko i alg i kofeina to składniki, jakie powinien zawierać krem na cellulit. Rozbijają one komórki tłuszczowe, usuwają toksyny i poprawiają krążenie, dzięki czemu mogą redukować tzw. skórkę pomarańczową.

Zastosowanie komórek macierzystychTkanka tłuszczowa jest bogatym źródłem komórek macierzystych, które nadają się do terapii leczniczych i regeneracyjnych. Wykorzystywane są w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej, a także w ortopedii. Dlaczego są tak wyjątkowe?  Co można za ich pomocą uzyskać?

Korekta nosa

Nos jest jednym z najbardziej widocznych organów naszego ciała. Wielu ludzi uważa, że jego nos nie jest ładny i że nie pasuje swoim wyglądem do reszty twarzy. Nos zbyt szeroki lub z garbem, potrafi niejednokrotnie wpłynąć na komfort życia osoby dotkniętej takim „defektem”.

Najnowsze zdobycze medycyny estetycznej

W ciągu kilku ostatnich lat w chirurgii plastycznej zmieniło się niemal wszystko. Zabiegi „lunchowe”, czyli takie, które można przeprowadzić w trakcie przerwy w pracy, wypierają tradycyjne operacje chirurgiczne wymagające długotrwałej rekonwalescencji.

cellulit-photoxpress 6402593Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie zmagałaby się z problemem cellulitu. Skłonność do cellulitu zawdzięczamy w głównej mierze naszym genom, zaburzeniom hormonalnym w organizmie, jak i niewłaściwemu funkcjonowaniu układu krążenia.

cellulit-kremy-photoxpress_6158596Cellulit to zmora 85-90% kobiet. U jednych jest on bardziej widoczny, u innych mniej i to bez względu na wagę. Producenci kosmetyków oferują różne kremy i żele mające zmniejszyć czy nawet zlikwidować cellulit. Czy rzeczywiście mogą być skuteczne?

Popraw wygląd szyiSzyja i ręce to dwie części ciała, która starzeją się najszybciej i dlatego należy objąć je szczególną troską. Na wygląd szyi wpłynąć możesz ubierając się w sposób odpowiedni do proporcji twojego ciała i szyi. Jak to zrobić?

Celulit - jak się go pozbyćCellulit to utrapienie aż 80% kobiet i dziewczyn po okresie dojrzewania i to nie tylko otyłych. Jest spowodowany głównie otyłością, złą dietą i brakiem ruchu, ale nie tylko. Trudno go się pozbyć, ale nie jest to niemożliwe. Wystarczy odrobina wysiłku i zdyscyplinowania.

schudnij-bez-wyrzeczen-photoxpress_4771392Ile razy już próbowaliśmy różnych diet z marnym efektem? Tym razem zamiast rzucać się na kolejne cudowne diety proponujemy kilka łatwych sztuczek, które pozwolą oszukać głód i w efekcie ograniczyć jedzenie.

Trening dla jabłek i gruszek Denerwuje cię krągłość twego ciała? A może twoim utrapieniem są wyłącznie uda i pośladki, podczas gdy górne partie prezentują się całkiem nie najgorzej? Zobacz jakie ćwiczenia dla twojej sylwetki doradza ekspert od fitness.

Płaski brzuch

Na okrągły brzuszek pracujemy latami, między innymi przez zbyt obfite i niewłaściwe odżywianie, złą postawę, siedzący tryb życia itd. Również stres, diety odchudzające z efektem jo-jo, złe trawienie zaokrąglają brzuch. Ale łatwo można temu zaradzić.