„Twój portfel – nasza dieta”

„Twój portfel – nasza dieta” nowy program telewizyjny propagujący zdrową, smaczną, a przede wszystkim niedrogą dietę. \

"Twój portfel - nasza dieta" od jesieni jest nową propozycją stacji TVN Meteo Active. Dwudziestominutowy program kulinarny udowodni, że wydając niedużą sumę pieniędzy można odżywiać się smacznie i zdrowo. 

Poprzez analizę codziennych wydatków spożywczych oraz zawartości Waszej lodówki – prowadząca Alżbeta Lenska postara się wprowadzić w Wasze kulinarne życie takie zmiany, dzięki którym zawartość Waszego portfela będzie rosnąć wprost proporcjonalnie do osiągnięcia sukcesu zdrowotnego. 

Pamiętajcie - dieta nie musi być droga i niesmaczna! Łamiemy stereotypy! Zgłoście się do nas, a z pewnością zaskoczymy Was innym - zdrowszym i tańszym podejściem do nowego sposobu odżywiania. Szukamy rodzin. Nie tylko sprawimy, że Wasze codzienne menu będzie zdrowsze i tańsze ale także wypełnimy Waszą lodówkę zdrowymi produktami!

Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres email:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując " Twój portfel - nasza dieta".

 

Zobacz również:

Racjonalna kuchnia


Racjonalna kuchnia

Kulinarne błędy


Typowe błędy w kuchni

Dieta przeciw starzeniu się


Dieta przeciw starzeniu się