Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

W ramach 6 edycji Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie zapraszamy w dniach 5-7 września na bezpłatne, otwarte warsztaty, na których znajdziesz przepis na szczęście i spełnienie we wszystkich sferach!

Ponad 100 najlepszych lekarzy, trenerów i specjalistów z kraju i z Europy poprowadzą otwarte wykłady w zakresie zdrowia, biznesu, psychologii, ruchu, permakultury oraz slowlife. Będziesz mieć okazje nie tylko zaczerpnąć od nich garść wiedzy ale również w praktyce wykorzystać ukryty w sobie potencjał.

Dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie, przygotowane zostały zajęcia z zakresu medycyny integralnej. Bożena Żak-Cygan poprowadzi warsztat wg Kuchni 5 przemian, dzięki czemu dowiesz się, na czym polega właściwe odżywianie.

Dr Beata Pieczyńska i Piotr Burek przedstawią prawdy i mity o oczyszczaniu, co pomoże Ci zregenerować swój organizm.

Prof. dr hab. n. farm. Kazimierz Głowiak poprowadzi warsztat o leczeniu chorób poprzez leki roślinne, a lek. md. dr Tomasz Nocuń omówi wpływ diety na choroby cywilizacyjne.

Prof. n. Med. Teresa Kulik oraz dr n. Med. Anna Pacian uzmysłowią jak styl życia wpływa na nasze zdrowie.

Poznasz tradycyjne systemy leczenie wg TCM, hirudoterapię, akupunkturę, sztukę kręgarstwa i wpływ dobrego masażu. Warsztaty dostarczą Ci wiedzy, dzięki której utrzymasz idealny lub polepszysz stan swojego zdrowia.

 

Program i więcej informacji:

http://warsztatysmakujzycieeuropejskifestiwalsmaku.wordpress.com/

http://cs.unlimitedgroup.pl/

https://www.facebook.com/events/266597563536947/?fref=ts

Zapisy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w treści imię i nazwisko, nr telefonu, nazwa warsztatów

ZAPRASZAMY

 

Zobacz również:

Zdrowy styl życia a nowotwory


Zdrowy styl życia na raka

Demistyfikacja odtruwania


Demistyfikacja odtruwania

naucz się oddychać


Odetchnij pełną piersią