Co o tobie powiedzą okulary?

Poprzez wybór odpowiedniej fryzury, garderoby czy dodatków każdy z nas stara się wyrazić siebie. To, jak się prezentujemy, wpływa na opinię środowiska o naszej osobie. Latem okulary to jedne z tych akcesoriów, które potrafią wyróżnić nas z tłumu. 

W czym na rozmnowę kwalifikacyjną?Wybrać angielski kostium, czy chanelowski żakiet? A może błyszczące spodnie w kant i białą koszulę od Diora? Lepiej kobieco w sukience, czy w stylizacji a’la facet? Co nam pomoże podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a co zaszkodzi?

Biała koszulaBiała koszula dawniej była symbolem kobiet pracujących. Teraz, jako najbliższa ciału, jest ceniona za wygodę i ponadczasowość. Biała bluzka koszulowa jest obowiązkowym elementem każdej kobiecej garderoby i sezonowym must have.

Powrót białej koszuliNiby banał. Biała koszula, ciemna spódnica i strój na rozpoczęcie roku szkolnego gotowy.  Co zrobić jednak, jeśli z takim mundurkowym wizerunkiem nie godzi się wewnętrzna potrzeba indywidualizmu i nasz własny styl?

Wizerunek biznesowy latemDress code to zasady dobierania stroju i dodatków obowiązujące w danej firmie. Choć stanowi gwarancję społecznego zaufania i uznania, latem sztywna etykieta ubraniowa jest niekwestionowanym wrogiem wysokich temperatur i pożądanego komfortu.

Letni wizerunekPonad 50% kobiet w Polsce ma typ urody określany jako letni. Statystycznie więc co drugą Polkę można nazwać Panią Lato i przyporządkować dedykowaną jej paletę barw lub rodzaj dodatków.

Moda na safariKiedy w 1968 roku Yves Saint Laurent stworzył linię damskich kostiumów inspirowanych mundurem afrykańskich myśliwych, świat mody nie wiedział jeszcze, że trend safari na dobre się w nim zakorzeni. Mimo surowych kolorów i prostych fasonów to niezastąpiona letnia elegancja, idealna do pracy i na wakacje.

len - hitem sezonuPo pierwsze jest naturalny! Po drugie lekki, zwiewny i niezobowiązujący. Po trzecie pomaga przetrwać najwyższe temperatury! To już wystarczające powody, by mieć go w szafie. Poza tym jest gwarantem najlepszego stylu, pewnikiem każdej kolekcji i najnowszych trendów.

Wiosenny wizerunekCieplejszy wiatr? Bywa już odczuwalny. Słońce, które wita dzień? Zjawisko coraz częstsze. Pierwsze pąki? Mocno wyczekiwane. A pierwszy dzień wiosny? Pożądany. Stare przysłowie mówi, że i wiosna by tak nie smakowała, gdyby przedtem zimy nie było. Jak co roku każe na siebie czekać.

Pięć porcji warzyw i owoców na wiosnęWiosna to czas wielkich postanowień. Obiecujemy sobie, że będziemy dbać o zdrowie, uprawiać sport, zmienimy dietę. I słusznie – wiosna to bowiem doskonały czas na gruntowne porządki w naszym stylu życia i sposobie odżywiania.