× Sporty rekreacyjne

Bieganie z psem

Więcej
7 miesiąc 3 tygodni temu #52235 przez chlebus
Replied by chlebus on topic Bieganie z psem
To może być dobre rozwiązanie, rozejrzę się za taką smyczą. Dzięki za podpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 miesiąc 4 tygodni temu #52481 przez KasiaMo
Replied by KasiaMo on topic Bieganie z psem
Ciekawa jestem jak wam poszło ze smyczą do nordic walking. Ja mam taką smycz i próbowałam wykorzystać ją właśnie do chodzenia z kijkami w towarzystwie psa. Ale to nie takie łatwe, smycz jest krótka i pies powinien już być nauczony chodzenia przy nodze, bo inaczej plącze się pod nogami albo ciągnie.

Więcej
6 miesiąc 4 tygodni temu #52487 przez chlebus
Dobrze, że to piszesz. Na razie nie kupiłam jeszcze tej smyczy i po twoim poście chyba nie kupię. Może do NW jest niezbędna, bo trzeba rezerwować ręce do kijków ale biegać w końcu można z linką w dłoni.

Więcej
5 miesiąc 2 tygodni temu #52904 przez Fretka
Replied by Fretka on topic Bieganie z psem

KasiaMo napisał: Ciekawa jestem jak wam poszło ze smyczą do nordic walking. Ja mam taką smycz i próbowałam wykorzystać ją właśnie do chodzenia z kijkami w towarzystwie psa. Ale to nie takie łatwe, smycz jest krótka i pies powinien już być nauczony chodzenia przy nodze, bo inaczej plącze się pod nogami albo ciągnie.

A na normalnej smyczy pies chodzi ładnie przy nodze?

Więcej
5 miesiąc 2 tygodni temu #52917 przez KasiaMo
Replied by KasiaMo on topic Bieganie z psem
Do mnie to pytanie? Mój umie chodzić przy nodze ale jak idziemy na dłuższy spacer to raczej chodzi od prawej do lewej czyli jak chce.:laugh:

Więcej
5 miesiąc 1 tydzień temu #52954 przez chlebus
Mój piesio też ładnie chodzi przy nodze ale z bieganiem nie jest już tak dobrze bo biegnie we własnym rytmie.

Więcej
4 miesiąc 1 tydzień temu #53295 przez blondynka
Replied by blondynka on topic Bieganie z psem

KasiaMo napisał: Mój umie chodzić przy nodze ale jak idziemy na dłuższy spacer to raczej chodzi od prawej do lewej czyli jak chce.:laugh:

Bo trzeba psa nauczyć dwóch komend tj "równaj" (musi iść przy nodze) i "spacer" (może iść jak chce).

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena