× Codzienna gimnastyka

kto ćwiczy regularnie?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3199 przez rybka
Replied by rybka on topic kto ćwiczy regularnie?
Ja nie ćwiczę w ogóle ale dużo chodzę. No i przymierzam się już do wyciągnięcia roweru ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3200 przez renia77
Replied by renia77 on topic kto ćwiczy regularnie?
Zawstydziłyście mnie i dzisiaj rozpoczęłam dzień od porannej gimnastyki .... jutro chyba nie będę mogła się ruszać .... ale na razie czuję się wspaniale :) a jak smakuje kawa po takiej sesji ćwiczeń!!!!

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3209 przez meg
Replied by meg on topic kto ćwiczy regularnie?
Ja nie gimnastykuję się wprawdzie ale codziennie zaliczam długi (min. godzina) spacer z psem a czasami nawet pobiegamy. Chyba wystarczy?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3230 przez malutka
Replied by malutka on topic kto ćwiczy regularnie?
Ja tak samo, pół godzinny marsz z psem rano i pół godziny popołudniu. No a w weekendy jeszcze więcej. I raz w tygodniu basen. Chyba moge więc powiedzieć, że ćwiczę regularnie :unsure:

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3279 przez zielona
Replied by zielona on topic kto ćwiczy regularnie?
Dzisiaj zbudził mnie przepiękny poranek; :) lekko mroźny ale słoneczny i rozpoczęłam dzień od 5 km joggingu. Wspaniałe rozpoczęcie dnia :) , potem zdrowe śniadanko (płatki owsiane & co, a jakże). Jutro też zamierzam pobiegać przed szkołą. Polecam wszystkim!

zielona jestem...

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3290 przez renia77
Replied by renia77 on topic kto ćwiczy regularnie?
Pozazdrościłam ci i dziś sama wybrałam się na jogging. Jestem w efekcie cały dzień nie do życia i nie mogę ruszyć się, wszystko mnie boli. Takie biegi jednak nie są dla wszystkich, widocznie ja do nich nie jestem stworzona :( a szkoda.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #3305 przez zielona
Replied by zielona on topic kto ćwiczy regularnie?
Bo przesadziłaś z tempem, trzeba stopniowo dochodzić do formy. Zacznij od krótkich przebiegów w trakcie normalnego spaceru i stopniowo je wydłużaj aż dojdziesz do samego biegu. No i nie sprintem tylko taki wolny truchcik. :) Powodzenia.

zielona jestem...

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena