× Codzienna gimnastyka

kto ćwiczy regularnie?

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #45656 przez Paulin
Replied by Paulin on topic kto ćwiczy regularnie?
Ja coś ostatnio dużo biegam Hihi :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #45682 przez Kamila
Replied by Kamila on topic kto ćwiczy regularnie?
W ćwiczeniach najważniejsza jest regularność. Jeśli ktoś przestanie ćwiczyć, to później trudno będzie mu zacząć na nowo.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #45730 przez vanessa
Replied by vanessa on topic kto ćwiczy regularnie?
No właśnie, regularność to podstawa. Każda przerwa utrudnia nie tylko powrót do treningu, ale i sam trening, bo trzeba na nowo wdrażać się i przyzwyczajać mięśnie do wysiłku.

Więcej
11 miesiąc 5 dni temu - 11 miesiąc 5 dni temu #50264 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic kto ćwiczy regularnie?
Ja ćwiczę i zdecydowanie to, że zaczęłam było jedną z lepszych decyzji w moim życiu :) Zaczęło się od tego, że dostałam od męża sprzęt do ćwiczenia nóg z k- sportu, i jakoś widząc efekty spodobało mi się. Teraz sama dokupiłam sobie u nich na sklepie: kilka rzeczy i są rewelacyjne. :D

Więcej
10 miesiąc 4 tygodni temu #50338 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic kto ćwiczy regularnie?
Moim zdaniem aby regularnie ćwiczyć trzeba sobie znaleźć taką aktywność, która sprawia nam przyjemność wtedy nie trzeba się specjalnie motywować. ja próbowałam fitnessu, chodziłam na zajęcia oraz ćwiczyłam w domu ale nie było to dla mnie przyjemne. Bardzo się męczyła, ociekłam potem i codziennie musiałam się zmuszać żeby zacząć. Jakiś czas temu odkryłam jogę i teraz ćwiczę 3-4 razy w tygodniu w domu. Przy jodze się nie męczę, uspokajam się i wyciszam. Teraz nie muszę się zmuszać a jak zacznę nie mogę skończyć :) . Oprócz jogi chodzę regularnie w góry i na basen.

Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #50387 przez dominika
Replied by dominika on topic kto ćwiczy regularnie?
Joga jest rzeczywiście rewelacyjna. Kiedyś ją ćwiczyłam regularnie i właściwie nie wiem czemu zaprzestałam. Trzeba do niej wrócić.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena