× Codzienna gimnastyka

kto ćwiczy regularnie?

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #12639 przez vanessa
Replied by vanessa on topic kto ćwiczy regularnie?
Nawet sama praca w ogrodzie może zastąpić gimnastykę, bo można pracować w taki sposób, żeby jednocześnie ćwiczyć maksymalną ilość mięśni, np. przesadnie wyciągać się, schylać się, kucać, skręcać.... Trzeba tylko o tym pamietać aż wejdzie to w nawyk. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #12657 przez katarina87
Replied by katarina87 on topic kto ćwiczy regularnie?
pewnie, że się prawa w ogrodzie się liczy:)

ja na przykład ostatnio łączę przyjemne z pożytecznym i jeżdżę to pracy rowerem. Sama do siebie się uśmiacham jak widzę korki, w których nie sotję:)

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #12681 przez Inka
Replied by Inka on topic kto ćwiczy regularnie?
I prześlizgujesz się między samochodami? Ja chętnie przesiadłabym się na rower, zwłaszcza teraz gdy zrobiło się ładnie. Problem w tym, że nie mam ścieżki rowerowej do pracy tylko strasznie zatłoczoną, ruchliwą drogę, po której aż boję się jeździc rowerem. :(

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #12705 przez Alojzy
Replied by Alojzy on topic kto ćwiczy regularnie?
Ja ! Dla mnie to nałóg, 2 razy w tygodniu siłownia od kilku lat (nie mam czasu na częstszy trening, ale regularność godna podziwu ;-) )

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #12711 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic kto ćwiczy regularnie?
Tylko pozazdrościć. Wydaje mi się, że takie regularne treningi na siłowni są najbardziej motywujące, ale niestety to nie dla mnie. Mam pracę zmianową i nie mogę nigdzie zapisać się, bo np. jak jeden wtorek mam wolny to w następny będę pracować itd. Liczyć muszę na własną samodyscyplinę, a z tym raczej krucho u mnie. :(

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #12791 przez mexes
Replied by mexes on topic kto ćwiczy regularnie?
Ja ćwiczę regularnie i intensywnie od 3 lat 3-4 razy w tygodniu (bieganie, basen, czasem siłownia) a wcześniej wyczynowo sport zespołowy przez 10 lat. Zauwazyłam jednak, że niestety w moim przypadku utrzymanie dobrej sylwetki było uzaleznione od diety. Przestrzegam dość restrykcyjnej diety złozonej głównie z białek i warzyw, choć nie ograniczam ilości posiłków i ich wielkości. Śniadanie składa się np. z twarogu z warzywami, jajka i kawy, obiad to np ryba z warzywami lub sałatka z kurczakiem. Zauważyłam również przez te lata że lepsze efekty przynoszą ćwiczenia wykonywane wcześniej niż wieczorem choć ja zawsze mam więcej enegrii w godzinach popołudniowych i wieczornych

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #12803 przez paulina
Replied by paulina on topic kto ćwiczy regularnie?
Wow! Kiedy znajdujesz czas na takie treningi? A jak objawiają się te lepsze wyniki rano? Lepsze na brzuszek czy na samopoczucie? Ja wolałabym ćwiczyć rano, bo jestem skowronkiem, ale niestety wtedy nie mam czasu. No, może w niedzielę mogłabym wygospodarować, ale niedzielę mam na leniuchowanie i odrabianie zaległości kulturalnych (kino, teatr itp. Za to mam w planie aktywne wakacje nad jeziorem (żaglówka, nauka windsurfingu) i trochę liczę, że po wakacjach uda mi się kontynuować aktywność ruchową.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena