× Codzienna gimnastyka

kto ćwiczy regularnie?

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #3880 przez dominika
Replied by dominika on topic kto ćwiczy regularnie?
Dzięki za podniesienie na duchu. Rzeczywiście marsze z podbiegami idą mi lekko więc może coś z tego będzie :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #3975 przez blondynka
Replied by blondynka on topic kto ćwiczy regularnie?
No to ja naćwiczę się w ten weekend z kosiarką. Po ostatnich deszczach trawa buchnęła jak głupia ... a mam jej do koszenia ponad 1000 m.:( Szczerze mówiąc wolałabym już zwykłą gimnastykę.

Więcej
10 lata 4 tygodni temu #3983 przez alina
Replied by alina on topic kto ćwiczy regularnie?
Zazdroszczę ci ... koszenie, kopanie, grabienie ... chciałabym mieć taką gimnastykę na powietrzu. Mnie pozostają tylko skrzynki balkonowe, a to słaba gimnastyka.:(

Więcej
10 lata 4 tygodni temu #3989 przez blondynka
No to zapraszam do mojego ogrodu, gimnastyki będzie aż zanadto.:woohoo: Wczoraj obyło się bez, bo padało. Dziś tez niewyraźnie więc nawet nie wyciągam sprzętu. Ale co będzie za tydzień? Brr ...

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4069 przez alina
Replied by alina on topic kto ćwiczy regularnie?
I jak, Blondynka? Poćwiczyłaś w ogrodzie? A Dominika biega? Ja wyciągnęłam rower, na którym nie jeździłam już od kilku lat ... nawet sprawny, zasuwam nim wszędzie tam, gdzie się da.:) Szkoda tylko, że jest za mało ścieżek rowerowych w mieście, ale i tak jest postęp.:)

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #4090 przez dominika
Replied by dominika on topic kto ćwiczy regularnie?
Oj biegam, biegam. I robię postępy, nie jakieś szaleńcze ale jednak. Okresy przebieżek coraz częstsze i dłuższe. Do wakacji mam szansę biegać non stop 30 minut bez większego wysiłku.:)

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #4118 przez blondynka
Mnie nie idzie tak dobrze jak Dominice. Miałam szczere chęci pogimnastykować się z kosiarką, ale u mnie cały weekend lał deszcz. :( Teraz tak wszystko zarosło, że już nie dam rady sama. Mam zamówionego na sobotę "człowieka" z silną kosą spalinową. No ale gimnastyki trochę zostanie dla mnie z grabieniem.:)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena