× Codzienna gimnastyka

kto ćwiczy regularnie?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3817 przez jagna
Replied by jagna on topic kto ćwiczy regularnie?
Z kijami chodzę z mama w weekendy a biegam sama, czasami dodatkowo w weekend a poza tym w tygodniu z samego rana. Gimnastykę już sobie odpuściłam oczywiście.

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #3823 przez dominika
Replied by dominika on topic kto ćwiczy regularnie?
Czy wy rzeczywiście biegacie czy tylko chwalicie się? Jak długo? Ja pobiegłam rano raptem 15 minut i potem byłam po prostu nieżywa :( Czy tylko u mnie tak marnie z kondycją?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3824 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic kto ćwiczy regularnie?
nic sie nie martw Dminika moja kondycja nie lepsza, próbowałam troche pobiegac i potem ledwo dowlokłam sie do pracy :laugh:

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3831 przez jagna
Bo rzucacie się pewnie od razu na głęboką wodę. Do biegania trzeba przygotować się. Na początek sam marsz, potem po 10 minutach marszu przebiegasz truchcikiem minutkę, wracasz do marszu i potem znowu minutka truchcikiem. Następnego dnia podbiegasz już po 2 minuty, potem 3 itd. aż dojdziesz do półgodzinnych biegów.:) Powodzenia.

Jagna

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3841 przez zielona
Replied by zielona on topic kto ćwiczy regularnie?
Jagna ma rację, do każdego treningu trzeba stopniowo przyzwyczajać mięśnie. Ja teraz mogę biegać spokojnie godzinę, ale też zaczynałam od minutowych biegów w trakcie marszu. Tak, że wystarczy trochę wytrwałości. :)

zielona jestem...

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3857 przez dominika
Replied by dominika on topic kto ćwiczy regularnie?
Przeszłam na marsze przerywane minutowymi biegami i jest OK. Tylko z zazdrością patrzę na biegającą dziewczynę, którą widzę codziennie rano przez okno ... biega codziennie jakieś 30-45 minut ... i zastanawiam się czy ja kiedyś dojdę do takiej kondycji.:S

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #3872 przez jagna
Dojdziesz, dojdziesz, ja też kiedyś w ten sposób dochodziłam do formy. Potem odpuściłam sobie, bo sesja, zlecenia terminowe itp .... niedawno powróciłam do treningów i szybko odzyskałam kondycję. Moja mama niedawnoi zaczęła od chodzenia z kijami i teraz też wybiera się dodatkowo na szybkie marsze połączone z biegami. A więc można. Nie poddawajcie się tylko!

Jagna

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena