× Codzienna gimnastyka

kto ćwiczy regularnie?

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #3681 przez zielona
Replied by zielona on topic kto ćwiczy regularnie?
Dziś zbudził mnie świergot ptaków już o 5 rano i wybrałam się na poranny jogging. Czuję się po nim doskonale, polecam wszystkim, nie tylko w weekendy.:)

zielona jestem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #3696 przez malutka
Replied by malutka on topic kto ćwiczy regularnie?
Zachęciłaś mnie skutecznie a i pogoda dopisała i w efekcie wczoraj wybrałam się z psem na marszobieg. Samopoczucie potem znakomite i miałam cały dzień więcej energii i ochoty na ruszanie się. Dzisiaj rano powtórzyłam sesję chociaż krótszą, bo nie miałam tyle czasu. Rzeczywiście to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia, nawet lepszy niż gimnastyka, tak przynajmniej uważam. Bierzcie się dziewczyny za joggingu, zwłaszcza, że wiosna to idealna pora do zaczęcia takiej aktywności.:cheer:

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #3716 przez zielona
Brawo, tak trzymaj Malutka.:) Teraz okazuje się, że biegi są najlepszą formą ćwiczeń na wzmocnienie kości, więc tym bardziej warto je uprawiać. No i trzeba wykorzystać do tego wiosnę, bo w lecie będzie za gorąco na bieganie.

zielona jestem...

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3743 przez jagna
Replied by jagna on topic kto ćwiczy regularnie?
Tak, to prawda, w lecie za gorąco i nie chce się nie tylko biegać ale w ogóle ćwiczyć. Ale w lecie są długie dni, można wstać np. o 5 rano, popić trochę wody, wskoczyć w strój treningowy i pobiec w rześki świat... A po powrocie prysznic, śniadanko i do pracy. Wspaniałe samopoczucie na cały dzień. :) Sama tak kiedyś robiłam i wszystkim polecam. Nie wiem czemu przestałam ale w tym roku powróce do porannych treningów.

Jagna

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3772 przez zielona
No i jak jagna? Weekend mija ... biegasz?

zielona jestem...

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3785 przez jagna
Replied by jagna on topic kto ćwiczy regularnie?
Biegam, a jakże ... i chyba szybko nie zrezygnuję ... no może jak będzie za gorąco :S

Jagna

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3813 przez marzena
Replied by marzena on topic kto ćwiczy regularnie?
To rozćwiczyłaś się nieźle; bieganie ... nordic walking ... a może jeszcze gimnastyka poranna?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena