× Codzienna gimnastyka

gimnastka

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5022 przez anka
Replied by anka on topic gimnastka
Obawiam się, że nie ... a nie możesz robić jakiejś gimnastyki ... jakiś stretching, skłony ... między kolejnymi wekami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5050 przez Vicky
Replied by Vicky on topic gimnastka
Hmm ... może zafunduję sobie stretching przy renklodach, bo trzeba będzie zrywać je z drzewa. Próbowałam zbierać pomidory i ogórki bez kucania tylko przez skłon, ale to zawracanie głowy.:woohoo:

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5066 przez jagna
Replied by jagna on topic gimnastka
A gdzie są inni domownicy? Przecież jedzą potem te przetwory więc mogliby pomagać w ich przygotowaniu, a Ty wygospodarowałabyś trochę czasu choćby na spacer. Nie daj się tak zaganiać do garów, chyba że to lubisz, ale wtedy nie narzekaj na brak czasu na gimnastykę.;)

Jagna

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5216 przez anetka
Replied by anetka on topic gimnastka
Słuchajcie, wstałam dziś przed świtem, bo odprowadzałam kuzynkę na pociąg. No i wróciłam z dworca (3-4 km) na piechotkę. Nie sądziłam nigdy, że spacer w rzeźki poranek jest tak wspaniały, czuję że mogłabym przenosić góry.:) Chyba pomyślę nad spacerkami do pracy.;)

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5226 przez kinga
Replied by kinga on topic gimnastka
Dowiedzione jest, że ćwiczenia poprawiają nastrój, a jak masz lepszy nastrój to i góry możesz przenosić.:) A jeszcze lepszy efekt byłby gdybyś trochę pobiegała. Ja właśnie zaczynam, na razie powoli ... tylko w weekendy ale moze dojdę do codziennego joggingu.;)

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #5234 przez zielona
Replied by zielona on topic gimnastka
Oj Kinga, wydaje mi się, że jesli nie przełamiesz się do codziennego joggingu teraz to na jesieni na pewno tego nie zrobisz.;)

zielona jestem...

• elka
  • Gość
  • Gość
9 lata 7 miesiąc temu #5257 przez elka
Replied by elka on topic gimnastka
nie zawsze tak jest,ja dostaje zapalu do treningow wlasnie na jesieni, juz po wakacjach:ohmy:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena