wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Codzienna gimnastyka

gimnastka

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #4663 przez zielona
Replied by zielona on topic gimnastka
norcia napisał:

... no ale niedługo urlop i zamierzam spędzić go bardzo aktywnie, więc odrobię dzisiejsze lenistwo.:)

Oby ci się udało. Niestety, na ogół jest tak, że jak odpuścimy sobie gimnastykę "tylko na razie" to trudno do nie wrócić. :(

zielona jestem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #4676 przez milena
Replied by milena on topic gimnastka
U mnie tak właśnie było z jogą ... już ćwiczyłam, potem stopowałam na trochę, bo wyjazdy albo niedyspozycja ... i trudno było powrócić.:(

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #4751 przez norcia
Replied by norcia on topic gimnastka
Eee tam ... nie kraczcie .... już spakowałam sprzęt i jestem przygotowana na aktywny wypoczynek niezależnie od pogody. Poza tym należę do tych zdyscyplinowanych, co to jak sobie coś postanowią, to wykonają.:laugh:

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4933 przez zielona
Słuchajcie, wróciłam niedawno z wakacji w okolicach Borów Tucholskich i tam sami kijarze! Nie zdawałam sobie sprawy, że ten sport stał się taki popularny. I uprawiają nordic walking nie tylko starsi ale także całkiem młode osoby, kobiety i mężczyźni, chociaż widać wyraźną przewagę kobiet (wiadomo, rozsądniejsze :woohoo: ).

zielona jestem...

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4965 przez norcia
Replied by norcia on topic gimnastka
No i wróciłam z baaardzo aktywnego urlopu. Właściwieto cały czas byłam w ruchu i teraz nie mogę usiedzieć w pracy. Jak ja wytrzymam do nastepnego urlopu?:woohoo:

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4980 przez zielona
Tak trzymaj, Norcia. A jak wytrzymać do następnego aktywnego urlopu? Rano gimnastyka, potem spacer do pracy, spacerem powrót, jogging, kolacja, po kolacji spacer itd przez 365 dni. A potem będzie znowu aktywny urlop.:woohoo:

zielona jestem...

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5007 przez Vicky
Replied by Vicky on topic gimnastka
Ja mam ostatnio dużo gimnastyki w ogrodzie i kuchni. Zaczął się sezon prszetworów, teraz siedzę przy ogórkach a już dojrzewają renklody i wczesne jabłka, potem lecą inne śliwki, pomidory, papryka i tak do końca września. W sumie ruchu mam dużo ale przyznaję, że dość monotonny. Czy zalicza mi się to do codziennej porcji ruchu? Hmmm ....:S

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena