× Hyde Park

Jakie zawody mają przyszłość?

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #36575 przez nata
Replied by nata on topic Jakie zawody mają przyszłość?
Już teraz jest dużo "projektantów", których jedyną kwalifikacją jest znajomość obsługi programów graficznych, więc dlaczego to nie maszyny miałyby zastąpić artystów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #36628 przez annamat
Replied by annamat on topic Jakie zawody mają przyszłość?
ja mysle ze przyszlosc ma niezaprzeczalnie praca księgowa dopoki beda powstawać firmy, ba, dopoki beda istniec, a wiadomo ze beda, to praca ta bedzie potrzebna zawsze. Czym by sie dana firma nie zajmowala faktury, umowy i dokumenty zawsze beda obecne w jakichkolwiek instytucjach, a prowadzenie ksiegowosci, to nie jest taka latwa praca ze budowlaniec czy plastyczka mogą zając się tym sami;)

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #36631 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Jakie zawody mają przyszłość?
A nie słyszałaś o programach komputerowych do księgowości? Są już powszechne i nie potrzebna jest żadna wiedza tajemna, żeby je obsługiwać. A robią wszystko to co księgowa tylko nie mają urlopu ani zwolnień lekarskich i nie proszą o podwyźki. ;)

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #36633 przez nata
Replied by nata on topic Jakie zawody mają przyszłość?
Potwierdzam. Pracowałam kiedyś w firmie, zatrudniającej księgową, a jakże. Tyle tylko, że ta księgowa nie miała pojęcia o księgowości, wklepywała tylko faktury a program sam wszystko wyliczał i robił odpowiednie deklaracje podatkowe a ona tylko je drukowała. Teraz w dobie elektronicznych faktur, myślę, że nawet nie trzeba ich wklepywać tylko same integrują się z aplikacją księgową.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #36634 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Jakie zawody mają przyszłość?
Wg mnie wszelkie techniczne zawody, zwłaszcza wysoko specjalistyczne to przyszłość, a humaniści pójdą w odstawkę, niestety.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #36642 przez izakordonek
Replied by izakordonek on topic Jakie zawody mają przyszłość?
Nie no nie wierzę. Raczej nie opracują robotów do tego stopnia bo ludzie stali by się niepotrzebni.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #36644 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Jakie zawody mają przyszłość?
Oj doczekasz tego. A wyobrażałaś sobie jeszcze kilka lat temu, że samochody będą jeździć bez kierowcy?

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena