× Hyde Park

Mania kupowania

Więcej
10 miesiąc 2 tygodni temu - 10 miesiąc 2 tygodni temu #42669 przez Hannaa
Hannaa odpowiedział w temacie: Mania kupowania
A mnie czasami coś zajedzie i wpadam w trans. Zwykle tak się dzieje po jakimś wyjątkowo udanym zakupie. I kończy się jak kupię kompletny badziew. ;) Czy to można zaliczyć do zakupoholizmu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 miesiąc 2 tygodni temu #42674 przez andrea
andrea odpowiedział w temacie: Mania kupowania
Jesli takie napady zakupowe masz tylko od czasu do czasu to nie jest to jeszcze zakupoholizm. Prawie wszyscy tak mamy. :laugh:

Więcej
9 miesiąc 3 tygodni temu #43083 przez telinka
telinka odpowiedział w temacie: Mania kupowania
Dobrze, że przynajmniej u nas nie ma takich Black Fridays jak w Stanach, bo wiele z nas poszłoby z torbami kupując kupę niepotrzebnych rzeczy tylko dlatego że jest megapromocja.
The following user(s) said Thank You: martyna-kramska

Więcej
9 miesiąc 2 tygodni temu - 1 miesiąc 2 tygodni temu #43109 przez martyna-kramska
martyna-kramska odpowiedział w temacie: Mania kupowania
Zgadzam się - ludzie kupują dużo niepotrzebnych rzeczy. Ja jak chodzę do sklepów stacjnarnych to też codziennie kupię cos niepotrzebnego ;/ Kuszą promocje jak nie wiem. Ale jak już coś kupować na promocjach to chociaż na prawdziwych.... Ja korzystam z fajnej aplikacji na telefon, którą moge Wam też polecić - MOJE ZAKUPY (play.google.com/store/apps/details?id=com.mojezakupy&referrer=utm_source=brtv )są w niej wszystkie gazetki promocyjne z większości sklepów i fajne jest to, że nie są to gazetki w pdf tylko produkty z gazetki są przedstawione w formie produktów, jak w sklepie internetowym. Mi się już parę razy aplikacja przydała i dzięki niej też mi się udało taniej kupić. Pozdrawiam:)

Więcej
9 miesiąc 2 tygodni temu #43110 przez agnicha
agnicha odpowiedział w temacie: Mania kupowania
Mnie akurat gazetki promocyjne irytuja, bo nie polecę przecież na drugi koniec miasta bo coś tam jest trochę tańsze. Jestem za to mega zadowolona z aplikacji Listonic. To moja lista zakupów, którą mam zawsze przy sobie. Tam też są gazetki promocyjne ale na szczęście jest opcja wyłaczenia.:)

Więcej
1 miesiąc 2 tygodni temu - 1 miesiąc 2 tygodni temu #45940 przez Adamila021
Adamila021 odpowiedział w temacie: Mania kupowania
Też uważam, że raz na jakiś czas wypada kupić porządne buty. Szczególnie jeżeli chodzi o balerinki. Każda z nas ma na pewno niejedną ich parę w szafie, są mega wygodne. Jednak ja kupowałam takie za 20-30 zł i bardzo szybko mi się zniszczyły. Jak kupiłam baleriny skórzane w xxx to była całkiem inna bajka. Jeszcze bardziej wygodne i służą mi do dziś. Czasem oplaca się zapłacić troszkę więcej

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena