× Hyde Park

Mania kupowania

Więcej
2 lata 2 tygodni temu - 2 lata 2 tygodni temu #42669 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Mania kupowania
A mnie czasami coś zajedzie i wpadam w trans. Zwykle tak się dzieje po jakimś wyjątkowo udanym zakupie. I kończy się jak kupię kompletny badziew. ;) Czy to można zaliczyć do zakupoholizmu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 2 tygodni temu #42674 przez andrea
Replied by andrea on topic Mania kupowania
Jesli takie napady zakupowe masz tylko od czasu do czasu to nie jest to jeszcze zakupoholizm. Prawie wszyscy tak mamy. :laugh:

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #43083 przez telinka
Replied by telinka on topic Mania kupowania
Dobrze, że przynajmniej u nas nie ma takich Black Fridays jak w Stanach, bo wiele z nas poszłoby z torbami kupując kupę niepotrzebnych rzeczy tylko dlatego że jest megapromocja.
The following user(s) said Thank You: martyna-kramska

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #43109 przez martyna-kramska
Replied by martyna-kramska on topic Mania kupowania
Zgadzam się - ludzie kupują dużo niepotrzebnych rzeczy. Ja jak chodzę do sklepów stacjnarnych to też codziennie kupię cos niepotrzebnego ;/ Kuszą promocje jak nie wiem. Ale jak już coś kupować na promocjach to chociaż na prawdziwych.... Ja korzystam z fajnej aplikacji na telefon, którą moge Wam też polecić - MOJE ZAKUPY (play.google.com/store/apps/details?id=com.mojezakupy&referrer=utm_source=brtv )są w niej wszystkie gazetki promocyjne z większości sklepów i fajne jest to, że nie są to gazetki w pdf tylko produkty z gazetki są przedstawione w formie produktów, jak w sklepie internetowym. Mi się już parę razy aplikacja przydała i dzięki niej też mi się udało taniej kupić. Pozdrawiam:)

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #43110 przez agnicha
Replied by agnicha on topic Mania kupowania
Mnie akurat gazetki promocyjne irytuja, bo nie polecę przecież na drugi koniec miasta bo coś tam jest trochę tańsze. Jestem za to mega zadowolona z aplikacji Listonic. To moja lista zakupów, którą mam zawsze przy sobie. Tam też są gazetki promocyjne ale na szczęście jest opcja wyłaczenia.:)

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #45940 przez Adamila021
Replied by Adamila021 on topic Mania kupowania
Też uważam, że raz na jakiś czas wypada kupić porządne buty. Szczególnie jeżeli chodzi o balerinki. Każda z nas ma na pewno niejedną ich parę w szafie, są mega wygodne. Jednak ja kupowałam takie za 20-30 zł i bardzo szybko mi się zniszczyły. Jak kupiłam baleriny skórzane w xxx to była całkiem inna bajka. Jeszcze bardziej wygodne i służą mi do dziś. Czasem oplaca się zapłacić troszkę więcej

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena