× Hyde Park

Wybory, wybory

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #34488 przez volare
Replied by volare on topic Wybory, wybory
Ja również spełniłam swój obowiązek a kiepska pogoda jest od rana.
Mam nadzieję, że jednak pomimo niekorzystnej aury mój kandydat wygra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #34491 przez nata
Replied by nata on topic Wybory, wybory
Kara, nie kara, ja też mam nadzieję, że mój kandydat jednak wygra, bo w końcu po to szłam na te wybory. Ale ciekawe czy nasze nadzieje dotyczą tego samego kandydata, bo tylko jeden moze wygrać. :laugh:

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #34494 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Wybory, wybory
Ja też byłam na wyborach, już niedługo się dowiemy kto spadnie ze stołka a może zostanie...?

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #34500 przez jagna
Replied by jagna on topic Wybory, wybory
I co? Same niespodzianki. A niby wszystko było jasne. ;)

Jagna

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #34513 przez halina
Replied by halina on topic Wybory, wybory
No i dobrze, że wszystko stało się nieprzewidywalne, bo to nudne jak wszystko wiadomo przed głosowaniem i człowiek nie jest zmobilizowany do chodzenia na wybory. Ale 20% na muzyka rokowego na prezydenta? To chyba przesada jednak.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #34516 przez jagna
Replied by jagna on topic Wybory, wybory
Halina, to był sprzeciw przeciw establishmentowi i głosującym nie przeszkadzał brak programu i kompetencji muzyka do sprawowania najwyźszego urzędu w Polsce. Ale rzeczywiście ciarki przeszły po plecach na myśl, że ktoś taki mógłby decydować o bezpieczeństwie państwa, zwłaszcza po wysłuchaniu jego niezwykle agresywnej, pełnej jadu, mowy powyborczej.

Jagna

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 4 lata 7 miesiąc temu #34521 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Wybory, wybory
Zgadzam się Jagna. Słuchałam wystąpień wszystkich kandydatów po ogłoszeniu sondażowych wyników i też zauważyłam agresję i zawziętość Kukiza. Nie wiedziałam o co mu chodzi ale sam naprowadził mnie i wklepałam w wyszukiwarce "Czarno na białym i kukiz". I co? Była to audycja o sztandarowym produkcie tego pana czyli o jednomandatowych okręgach wyborczych. I wynikało z niej, że taki system jeszcze bardzie zabetonowałby scenę polityczną. I to był powód do takiej obrazy? No chyba że była jeszcze inna audycja na ten temat, ale nie chciało mi się już szukać.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena