× Hyde Park

luzne pogaduchy...

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #24901 przez jasmin
Replied by jasmin on topic luzne pogaduchy...
Matka Boska, piwko, czardasz i "kochający" małżonek ..znów groch z kapustą hahaha.
Tak poważnie to chyba rzeczywiście Matka Bosku tu nie pasuje, to nie miejsce dla Niej.
Nie wiem czym sobie zasłużyłam na tę "księżniczkę", lepiej mnie nie ośmieszaj na forum.
Chyba muszę zmienić awatar na bardziej odpychający, wtedy nikogo nie będzie kusiło na takie żarty.:)
Dawno mnie tu nie było ale widzęœ, ze nic się nie zmieniło.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin
Temat został zablokowany.
Więcej
6 lata 2 tygodni temu #24904 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic luzne pogaduchy...
No "Tadziusiu" juz w pracy :)
Tak mnie nazwala znajoma Stefani co z nia niedawno nieco koty darlem, ale juz rozwodka od miesiecy i nagle ten Tadziusiu i to przy zonce...
A i sasiadki ostatnio takie mile, ja sie ma z tymi babkami, chyba jednak lubia moje wesole usposobienie.
Ej...i pokazalas sie jednak, fajnie, ale chyba wstalas lewa noga dzisiaj ;) Niejednej bylo by milo, jakby uslyszala o sobie "ksiezniczko" a u Ciebie tak to negatywnie sie odbilo? Chyba masz jakies klopoty ?
Ale znajac Cie Jasmi rozkrecisz sie.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)
Więcej
6 lata 2 tygodni temu #24906 przez jasmin
Coś Ci się pomyliło z moim humorem, wstałam jak najbardziej prawą nogą.
Nigdy nie chciałam być księżniczką bo to już niemodne :lol:
No widzisz, szuksz szczęścia na tym forum a pod nosem masz tyle kobiet, które dodatkowo tak ladnie Cię nazywają...co Ty tutaj robisz? :blush:

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin
Więcej
6 lata 2 tygodni temu #24908 przez Tadeusz
Co tutaj robie? Hmm, jest mi tu fajnie, nie moge zaprzeczyc.
Brzydko by brzmialo, jakbym napisal, ze z nudow, ale wracam tu czesto i pisze, aby sie rozprezyc, bo ze mnie tez nie zawsze taki wesolek, choc na 90% powiedzmy :)
Kontakt z drugim czlowiekiem jest fajny, mily to tez dla mnie fajna gratka. Tu mozna dowiedziec sie czegos ciekawego, kazdy wie cos innego i mozna skorzystac, ale i posmiac sie mozna czesto...
Nie sciemniaj Jasminka tylko napisz cos wesolego lepiej, jak juz masz ten dobry humorek :woohoo:

(Madrosc Strycha)
Więcej
6 lata 2 tygodni temu #24910 przez muriel
Replied by muriel on topic luzne pogaduchy...
Jasmin,fajnie się ciebie czyta. :) A z tą księżniczką daj sobie spokój, Tadek jest staromodny więc można mu to wybaczyć. Mnie twój stary awatarek też się podobał i wcale nie kojarzył z księżniczkami. ;)
Więcej
6 lata 2 tygodni temu #24911 przez Tadeusz

muriel napisał: Jasmin,fajnie się ciebie czyta. :) A z tą księżniczką daj sobie spokój, Tadek jest staromodny więc można mu to wybaczyć. Mnie twój stary awatarek też się podobał i wcale nie kojarzył z księżniczkami. ;)

Coooo Jasmin zmienila awatar , no widze...
Specjalnie wyszukala jeszcze piekniejszy. Powiadasz, ze Tadek staromodny, no tego jeszcze nie slyszalem, ej jakbys mnie na zywo poznala, chyba bys tak nigdy nie powiedziala, ale co tam, niech bedzie :laugh:
Dzieki Muriel ze sie za mna stawilas :)
Twoj awatarek jest tez mily, moze dlatego, ze te brunetki to jest to....
Ale lubie tez szpakowate babeczki i nawet z wiekszoscia siwych wlosow.
No starodawny ten ksiezulek ha :woohoo:

(Madrosc Strycha)
Więcej
6 lata 2 tygodni temu #24921 przez jasmin
No to masz mały problem Rochu bo nie każda z nas ma ochotę tylko na luźne pogaduchy...i co teraz zrobisz?
Coś mi się zdaje, że masz bezproblemowe i trochę nudne życie więc dlatego szukasz rozrywki na damskich portalach :laugh:
Kobiety, które tutaj są raczej starają się sobie pomagać w różnych problemach i nie mogą tylko z Tobą żartować, czasem to wskazane ale nie zawsze.
Tak sobie myślę, że trafisz w końcu na "swoją" a jak zwracasz uwagę na awatar to szuuuuukaj aż znajdziesz :woohoo:

> Benjamin Franklin
Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena