× Hyde Park

luzne pogaduchy...

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #24776 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic luzne pogaduchy...
A wogole jest tu jakas Wroclawianka na tym forum?
Bo mialem sen i nie daje mi spokoju. Znajoma sprzed laty, nigdy mi sie nie snila (Anna z CKW).Dziwnie dlugi i wyrazny sen..?
Mam nadzieje, ze zyje bo roznie to bywa z rakiem czy sercem?
A czesto jak ktos odchodzi to mi sie wlasnie sni, jakby z prosba o modlitwe. (moze??) Nawet obcy... znajomi!
A moze jest tutaj na forum i zaczela mnie kojarzyc z imienia i dlatego ten sen? Corki nie miala, ale synus juz dawno pewnie zonaty, moze wiec synowa tutaj byc?

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)
Temat został zablokowany.
Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #24777 przez jagna
Replied by jagna on topic luzne pogaduchy...
Myślisz, że jeden Tadek jest na świecie? I jeszcze synowa miałaby kumać, że roch to dawny znajomy jej teściowej? No nie przesadzaj. A co do snów to może pomieszała ci się twoja stara znajoma Anna z Anią z Sardynii?

Jagna
Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #24779 przez Tadeusz
Jasne, ze nie jeden Tadek na swiecie :)
Ale sen zastanowil...A czesto kogos spotykamy starego znajomego, nawet zagranica i mowimy jaki ten swiat maly.
A podalem CKW, to i inne babki z tej firmy mnie znaly i dlaczego nie mialaby byc tu jakas przypadkowo?
Krystyna ,czy Roza....jeszcze zapamietalem :)

(Madrosc Strycha)
Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #24783 przez Tadeusz
...cd, moze Asia Sz....rowna z Pl-PKWN.
Specjalistka od pysznych ciasteczek, ktorymi sie zajadalismy.
Tez kontakt sie urwal, a byl fajny.
Gdzie jak gdzie, ale w tym temacie jak sie ktos przypomnie, to czemu nie zatytac?

Co z kumpela "J", szef przykrecil srubke (srobke? :P ), kurcze jak to bylo : z kreska czy zwykle?
I po kolezance, ani slychu ani widu?

(Madrosc Strycha)
Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #24788 przez Tadeusz
Zyjesz jeszcze kolezanko? :)
Ale sie usmialem wlasnie. Chcialem zobaczyc dokladnie jak jest po niemiecku siatkowka oczna? Wbilem na tlumacz google i mi wybilo :
okulary do siatkowki :woohoo:
W niemieckim to sie laczy wyrazy najczesniej, czyli netz (siatka), oko (auge). Musi byc Augennetz..?

(Madrosc Strycha)
Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #24806 przez jasmin
Replied by jasmin on topic luzne pogaduchy...

roch021 napisał: Zyjesz jeszcze kolezanko? :)
Ale sie usmialem wlasnie. Chcialem zobaczyc dokladnie jak jest po niemiecku siatkowka oczna? Wbilem na tlumacz google i mi wybilo :
okulary do siatkowki :woohoo:
W niemieckim to sie laczy wyrazy najczesniej, czyli netz (siatka), oko (auge). Musi byc Augennetz..?

Jeśli o mnie chodzi to żyję i mam się dobrze :cheer: Roch-u021,czyżbyś się za mną stęsknił?
Widzę, że nadal szuksz kumpelek z dawnych lat, chyba razem chodziliście na piwko?

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin
Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #24818 przez Tadeusz
Jasne Jasminko ,ze sie stesknilem.
Kazdy dzien bez Ciebie bylby za smutny, chyba bym na dlugo stracil humorek i jeszcze martwilem sie czy aby po tym upadku nie wyszlo u Ciebie cos grozniejszego :( ?
Az ulzylo jak zobaczylem Twoje wpisy bo jednak po wypadku juz jest pewnie super:)?

Nie bede tu dzisiaj czesto, bo moja ma wolne do poniedzialku,a wtedy goni tego lwa tylko do roboty, ale z pracy ok.20-ej zagladne i napisze pewnie cos tam...

(Madrosc Strycha)
Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena