× Hyde Park

luzne pogaduchy...

Więcej
4 miesiąc 3 tygodni temu #53607 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic luzne pogaduchy...
Czulem Prawdziwy, ze bedziesz mi duza pomoca w uduchowianiu naszych kobitek na forum, ale jak widzisz latwo nie bedzie.
Doszlismy jedynie do wspolnego wniosku, ze nie bylo stwarzania...Kobieta przyszla pierwsza na swiat, bo musiala urodzic mezczyzne..Bez kobiety nie daloby rady za zadne skarby...Ale wiecej juz nie chca dyskutowac, jakby zapytac to bylo pierwsze, jajko czy kura, to by sie rozpisywaly :)
Ale nie zalamujemy sie , moze w koncu cos sie ruszy..?

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)
Temat został zablokowany.
Więcej
4 miesiąc 3 tygodni temu #53608 przez Tadeusz
Gdzies mi chyba Jaga po drodze mignela :) Zastanowilo mnie od razu, dlaczego nadala jaga od razu krzywke Prawdopiszacemu,a ja juz tyle lat na forum i jeszcze dalej nic ? Jaga no Ty jestes w tym specjalistka, no sam sobie przezwiska nie dam...Czyli jestes jedna z najinteligentniejszych dziewczyn tutaj, to pewnie wiesz, jak to bylo ,ze zjawila sie pierwsza kobieta na ziemi- Nie urodzona ? :)

(Madrosc Strycha)
Więcej
4 miesiąc 3 tygodni temu #53653 przez jagna
Replied by jagna on topic luzne pogaduchy...
Zauważyłeś Tadeusz, że prawdziwek zaanektował tytuł twojego wątku tj luźnych pogaduch?

Jagna
Więcej
4 miesiąc 3 tygodni temu #53654 przez Tadeusz

jagna napisał: Zauważyłeś Tadeusz, że prawdziwek zaanektował tytuł twojego wątku tj luźnych pogaduch?

Wogole nie wiem o co tu chodzi? Ostatni wpis byl Naty i chcialem tez napisac do niej,cos kolo tego- Dzieki takze Nata, znowu milo odebralem to chyba jednak nie zwariowalem :laugh:
mysle,ze moze nie ma juz tematu Prawdziwka,a sa drugie pogaduchy...Nie patrzylem...Choc moglyby sie roznic Pogaduchy 2 albo 3...Choc wiadomo ,te z najwieksza iloscia stron to nasze stare :)
Na razie musze znikac, pokaze sie tutaj jutro po poludniu dopiero.

(Madrosc Strycha)
Więcej
4 miesiąc 3 tygodni temu #53656 przez meg
Replied by meg on topic luzne pogaduchy...
Z tymi tytułami to moja wina. Chciałam przenieść ostatnie wpisy do wątku odpowiadającego im tematycznie i porobiło się. Owszem przeniosłam ale razem z tytułem i efekt jest jaki jest. Nie mam możliwości zmiany tytułu wątku, nawet adminka nie ma. Proponuję więc zamknięcie starego wątku luźnych pogaduch i założenie nowego, np Pogadajmy .... Będzie to miało też swoje plusy, bo przy tasiemcowych wątkach łatwo o jeden fałszywy ruch i wszystko zostanie usunięte, a przywracanie pojedynczych wpisów, jeden po drugim jest ponad moje siły. Sorry Tadeusz i prawdępiszący, wypadki przy pracy się zdarzają.
Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena