× Inne tematy

studia po przerwie

Więcej
6 miesiąc 5 dni temu #53007 przez cookiedo
studia po przerwie was created by cookiedo
Są tu osoby mające doświadczenia w temacie. Namawiam brata, że skończył studia które zaczął i zrobił tylko licencjat, czy da się wrócić po przerwie 4 lat? Brat pracuje, ale aktualnie rozgląda się za czymś nowym no i pytają o magistra, a on tylko I stopień zrobił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 miesiąc 4 dni temu #53016 przez nata
Replied by nata on topic studia po przerwie
4 lata to żadna przerwa. Jeśli brat pracuje to może kontynuować studia zaocznie, a wtedy przerwa nie ma w ogóle znaczenia.

Więcej
6 miesiąc 3 dni temu #53030 przez oewsb
Replied by oewsb on topic studia po przerwie
Witam,
cookiedo, kontynuacja nauki to zawsze dobra decyzja. Zachęcam do zapoznania się z kierunkami i specjalnościami, które są dostępne w Wyższych Szkołach Bankowych. Nasi wykładowcy to wykwalifikowani dydaktycy, którzy dzielą się zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną. Dokładny opis oferty jak i danego kierunku znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Istnieje również możliwość połączenia dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. Dzięki temu można uzyskać dwa dyplomy w dwa lata.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Więcej
5 miesiąc 3 tygodni temu #53112 przez cookiedo
Replied by cookiedo on topic studia po przerwie
Czy z drugiego stopnia są też studia zaoczne? Bo tylko takie wchodzą aktualnie w grę. W jakich miastach można zrobić informatykę?

Więcej
5 miesiąc 3 tygodni temu #53124 przez jowisz
Replied by jowisz on topic studia po przerwie
Ciężko wrócić jej po takim czasie przerwy. Całego materiału trzeba się tak na prawdę uczyć od nowa, jeśli nie to chociażby dużo trzeba powtarzać. Jednak to jest możliwe. Moja znajoma tak wróciła po 2 latach i nie miała większych problemów.

Więcej
5 miesiąc 3 tygodni temu #53152 przez oewsb
Replied by oewsb on topic studia po przerwie
Witam,
cookiedo, jak najbardziej, studia II stopnia mogą być stacjonarne lub niestacjonarne. Na Informatykę zapraszam do Poznania lub na Informatykę W Biznesie do Torunia i Bydgoszczy.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Więcej
5 miesiąc 2 tygodni temu #53171 przez magda
Replied by magda on topic studia po przerwie
Przerwa 4 lata w studiach to żaden problem.Ja po licencjacie zrobiłam właśnie 4letnia przerwę, podchowałam dziecko i wróciłam na studia magiserskie, które lekko ukończyłam w terminie. Tak więc nie ma nad czym się zastanawiać.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena