× Domowy zwierzyniec

naturalne odrobaczanie psa

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #32959 przez zoola
Replied by zoola on topic naturalne odrobaczanie psa
Ja tam wolę naturalne metody albo specyfiki podawane także ludziom, bo przynajmniej są dobrze przetestowane, a z weterynaryjnymi różnie bywa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #32989 przez ginger_80
Replied by ginger_80 on topic naturalne odrobaczanie psa
Poszukam jeszcze trochę informacji i przemyślę to, zainspirowałyście mnie. Może rzeczywiście warto spróbować takich metod.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #43017 przez martyna-kramska
Replied by martyna-kramska on topic naturalne odrobaczanie psa
ja swojemu psu (ma 5 lat) od 4 lat daję łyzkę oleju kokosowego tygodniowo i nigdy nie miał robaków ani pasożytów żadnych - badanie kupy robimy co 3 miesiące (taki mamy nawyk). nie mam żadnego psa z wyżzej półki żeby był do rozrodu czy coś typowy kanapowiec ze schroniska, w typie labradora. wierzę w naturalną moc oleju kokosowego - mój pies chyba też wierzy albo ma szczęście:)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #43020 przez meg
Replied by meg on topic naturalne odrobaczanie psa
Jesteś pewna, że olej kokosowy działa przeciw pasożytom? Nie słyszałam o takich jego właściwościach. Może twój pies tak ma, że nie łapie robali?

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #43045 przez andrea
Replied by andrea on topic naturalne odrobaczanie psa
Ja slyszalam o takich wlasciwosciach oleju kokosowego, ale szczerze mowiac bardziej wierze w swieze pestki dyni.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #43070 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic naturalne odrobaczanie psa

andrea napisał: Ja slyszalam o takich wlasciwosciach oleju kokosowego, ale szczerze mowiac bardziej wierze w swieze pestki dyni.

Ale olej będzie chętnie konsumowany przez psa czy kota. A swoją drogą jak go się stosuje, tj pewnie rano na czczo ale ile i jak długo podawać?

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena