× Remontujemy, upiększamy

jak odnowić stare meble ?

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15643 przez doraste
Replied by doraste on topic jak odnowić stare meble ?
no nie, to już nie to i w dodatku zimne :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15701 przez matylda
Replied by matylda on topic jak odnowić stare meble ?
Moim zdaniem nie do każdego wnętrza nadają się obklejane meble, o jakich pisze Iwona. Ale kto wie, może jeden mały sprzęcik wyglądałby jak rodzynka w cieśnie? :laugh:

• IwonaH
  • Gość
  • Gość
7 lata 11 miesiąc temu #15730 przez IwonaH
Replied by IwonaH on topic jak odnowić stare meble ?
Doraste: jak naklejasz gładką powierzchnię, to inne niż gładkie być nie może. Nie mówię o wyklejankach. Na porządne wydrukowanie takiego wzoru na matowym czy błyszczącym materiale są sposoby, więc nie byłoby mowy o żadnych "niegładkościach".

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #15736 przez doraste
Replied by doraste on topic jak odnowić stare meble ?
Iwona, a to nie ty piszesz:
Ja mam obklejaną komodę. Pod ręką czuć, ale trzyma się od kilku lat.
I właśnie o to mi chodzi. Ponadto decoupage wymaga wielu warstw lakieru, a to nigdy nie wygląda naturalnie. Może na jakimś małym stoliku stojącym gdzieś pod ścianą to się sprawdzi, ale na użytkowym nie za bardzo chyba.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu - 6 lata 1 tydzień temu #24293 przez marysianka667
Replied by marysianka667 on topic jak odnowić stare meble ?
Ja znalazłam fajną stronę z instrukcją jak zrobić i odnowić meble, więc przesyłam Ci linki
zrobiszsam.muratordom.pl/metamorfozy/przed-i-po/stol-jak-nowy-jak-odnowic-drewniany-stol-krok-po-kroku,35_54.html
zrobiszsam.muratordom.pl/metamorfozy/przed-i-po/stary-mebel-w-nowej-odslonie-jak-zniszczony-taboret-przerobic-na-oryginalny-dodatek-do-sypialni,35_221.html
zrobiszsam.muratordom.pl/dekoracje/meble/jak-zrobic-szafe-na-ubrania-mini-garderoba-krok-po-kroku,14_347.html

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #25153 przez pistacyjka
Replied by pistacyjka on topic jak odnowić stare meble ?
Tak Was czytam i myślę sobie, że o wiele łatwiej jest stare meble jeszcze bardziej postarzyć, niż odnowić :D Ja to mam taką manię, że pewnie bym wszystko oszlifowała, białą akrylówką pomalowała ze dwa razy, gdzieniegdzie przecierki gruboziarnistym papierem ściernym zrobiła, lakierem pokryła i już :D

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #25164 przez pauladra
Replied by pauladra on topic jak odnowić stare meble ?

IwonaH napisał: Niesamowity efekt daje obklejenie papierem we wzory i polakierowanie. Albo materiałem.

Zaintrygowało mnie jak tym materiałem się obkleja? Przecież chyba będzie mocno odstawał. :unsure: No i czy da się przykleić równo, żeby się nie marszczył?

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena