× Porzadki domowe

porządki świąteczne

Więcej
9 lata 2 tygodni temu #24900 przez jasmin
Replied by jasmin on topic porządki świąteczne
U mnie to nierealne żeby ktoś pomógł, muszę powoli sama wszystko zrobić i chyba dlatego nie lubię Świąt:(

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #33862 przez Rynka
Replied by Rynka on topic porządki świąteczne
Dla mnie święta są okazją do zrobienia porządku na półkach. Zawsze robię przegląd ciuchów i literatury. Niepotrzebny ubrania sprzedaję zazwyczaj na allegro, a książki na skupszop.pl. To dlatego porządku zaczynam już z 2 miesiące przed świętami:)

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #35095 przez necriss48
Replied by necriss48 on topic porządki świąteczne
A dla mnie w pościelach. Ostatnio wyrzuciłam kołdry 160x200, bo już za dużo tego było i takie jakieś zużyte.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #35252 przez babinka
Replied by babinka on topic porządki świąteczne
Porządki świąteczne to podstawa, ale nie przesadzam z myciem podłóg na kolanach..

Więcej
7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #37185 przez AgnieszkaNowak
Replied by AgnieszkaNowak on topic porządki świąteczne
Sprzątanie przed świętami dzieje się i u nas, ale nie są to jakieś hece czy kilkudniowe maratony. Raczej staramy się wyczyścić to, na co z reguły nie mamy czasu w ciągu tygodnia. Ale jak patrzę co niektórzy wyczyniają to ogarnia mnie przerażenie - specjalistyczne akcesoria do sprzątania i środki do każdej powierzchni... Aż z ciekawości zajrzałam na stronę sklepu chemicznego debiutplus.pl/index.php/oferta/akcesoria-do-sprzatania-55.html i chyba muszę nadrobić zaległości w byciu perfekcyjną panią domu...
Czy u Was też sprzątanie przedświąteczne wymaga tak wielkich przygotowań i nakładu czasu?

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #37204 przez kamilka
Replied by kamilka on topic porządki świąteczne
U mnie bez przesady, trochę większe porządki niż normalnie ale bez szaleństw. Ale pamiętam z dzieciństwa, że kiedyś przedświąteczne sprzątanie to była prawdziwa rewolucja.

Więcej
7 lata 3 tygodni temu #37207 przez jagna
Replied by jagna on topic porządki świąteczne
Co wy już rozgadałyście się o porządkach świątecznych. Dopiero co minęło lato przecieź. :laugh:

Jagna

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena