× Porzadki domowe

Jakie macie doświadczenia użytkując zmywarkę?

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #21991 przez africana
Heheh właśnie. Kompletnie nie wiedziałam co się dzieje:) W końcu doszłam do tego, ale nie mam pojęci co ta kostka robiła w pudełku z tabletkami do zmywarki i dlaczego nie dało mi do myślenia to, że się nie mieściła;) Musiałam ją potem wszystko płukać 3 razy. Miałam tak wymyte naczynia jak nigdy;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #22069 przez emilly
Przy dużej rodzinie zmywarka jeszcze opłaci się, ale przy małej to tylko dodatkowy koszt, bo ciągnie nie tylko wodę ale sporo prądu. No i odkłada się brudne, bo nie będziesz włączać zmywarki dla 2 talerzy. Przy małej rodzinie zdecydowanie lepiej samemu zmywać na bieżąco. Ja mam właśnie małą rodzinę (2+1) i skusiłam się na zmywarkę ale głównie stoi nieużywana. ;)

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #22071 przez africana
Chyba musicie być bardzo obowiązkowi i myć naczynia na bieżąco. Ja mieszkam sama z moim partnerem i olbrzymi stos garnków potrafi się pojawić w zlewie w przeciągu chwili, nawet nie wiem kiedy:d

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22091 przez emilly
No tak, ja nie lubię brudnych naczyń walających się w kuchni i zmywam na bieżąco, zwłaszcza że na ogół tylko obiady jemy razem więc jednorazowo trochę więcej zmywania. Ale i tak wolę zmyć od razu niż wstawiać do zmywarki. Czasami jak większy obiad to oczywiście używam zmywarki, ale generalnie zmywam pod kranem.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #23945 przez omega
W temacie zmywarek mogę polecić fajna stronę. Nie tylko dla posiadaczy, ale również planujących zakup. Poznałam ją jak moja zaczęła szwankować i szukałam rozwiązania problemu świecącej na czerwono kontrolki. zmywajwzmywarce.pl/

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #37684 przez Robina
Ja mam zmywarkę i nie narzekam, czasami znacznie ułatwia życie, nie trzeba tracić czasu na stanie przy zlewie i szorowaniu brudnych naczyń. Ale też wymaga odpowiedniego dbania o nią, bo jeśli sama zmywarka jest brudna to nie radzi sobie z talerzami czy szklankami, które już troszkę czekają na czyszczenie. Ja środki do zmywarek kupuję przez internet (higiena.net.pl/produkty/srodki-czystosci/chemia-konsumencka/srodki-do-zmywarek,2,10638), bo taniej i nie muszę targać sama ciężkich pudełek. A teraz przed świętami tym bardziej przyda sie większy zapas, bo ilość brudnych naczyń bedzie rosła w zastraszającym tempie.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #37892 przez babinka
Też polecam Boscha, zarówno jeśli chodzi o zmywarki, jak i pralki.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena