× Porzadki domowe

porządki w szafach ubraniowych

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #13396 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:porządki w szafach ubraniowych
A moim marzeniem jest wielki dom z jednym dużym pokojem jako garderobą z szafami na wszystkich ścianach. :woohoo:

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #13405 przez matylda
Replied by matylda on topic O:porządki w szafach ubraniowych
To i tak nieźle, że chcesz cały pokój z szafami na ciuchy. Była cesarzowa, która miała taki pokój ale na same buty. :laugh:

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #13413 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:porządki w szafach ubraniowych
a co do porządków to sa różne szkoły, jedna to wywalanie wszystkiego naraz na środek pokoju, a druga to stopniowe porządko tj. dziś robię porządek na górnych półkach szafy, jutro na dolnych itd. Ja wybieram tę drugą, bo bez bólu i stresu. ;)

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #13424 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:porządki w szafach ubraniowych
Tak, tylko do tego trzeba być zdyscyplinowanym, a jak wszystko wywalisz na podloge i nie możesz zrobić kroku to musisz to uporzadkować. ;)

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #13440 przez halina
Replied by halina on topic O:porządki w szafach ubraniowych
Paula, ja mam podobnie jak Ty. Wielokrotnie podchodze do przeglądu szafy, odkładam to czego dawno nie nosiłam z myślą, żeby oddać komuś. A potem przyglądam się, przymierzam i odkrywam "ale fajny żakiet, dlaczego go nie noszę, dobrze w nim wyglądam, będę go nosić ..." itd i kończy się na odłożeniu z powrotem do szafy, gdzie znowu leżakuje rok i po roku powtórka z rozrywki. :laugh:

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #13458 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:porządki w szafach ubraniowych
Niestety do tego trzeba trochę samodyscypliny. ;) Często mamy sentyment do jakiegoś ciucha, bo wiążemy go z miłymi wspomnieniami, ale trzeba wyznaczyć jakąś granicę sentymentu, bo inaczej efekt jest jaki jest, czyli szafa puchnąca od nienoszonych rzeczy. ;)

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #13483 przez magda
Replied by magda on topic O:porządki w szafach ubraniowych
Ja mam podobny problem ale nie tyle z szafą ubraniową co z szufladami z różnymi rupieciami, pamiątkami, zdjęciami, wycinkami z gazet. I co z tym zrobić? Trzymam pierwsze rysunki dzieci, ich laurki i listy , różne przepisy, do których nie mogę trafić, bo taki miszmasz (ale oczywiście obiecuję sobie że to uporządkuję ;) ). Jak to uporządkować?

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena