× Porzadki domowe

czym myjecie okna?

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #10560 przez emil_ka
Replied by emil_ka on topic O:czym myjecie okna?
Oooh :ohmy: ... nie słyszałam o czymś takim. Ale taka zamarznięta rajstopa raczej pozostawi ślady ... hmm .. chyba wypróbuję z ciekawości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #10582 przez halina
Replied by halina on topic O:czym myjecie okna?
A tą rajstopę wkładać trzeba do zamrażarki suchą, czy trzeba ja najpierw zmoczyć?

• zofijjaaa
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 dni temu #10643 przez zofijjaaa
Replied by zofijjaaa on topic O:czym myjecie okna?
hehehe rajstopą dobre, wolę chyba bardziej sprawdzone metody:) ja wybieram ręczniki papierowe, higienicznie, tanio i czysto!

Więcej
12 lata 3 dni temu #10658 przez halina
Replied by halina on topic O:czym myjecie okna?
ale ręcznikiem i wodą czy ręcznikiem i komercyjnym sprayem? Ja też przecieram ręcznikiem ale z ciekawości chcę zobaczyć co z tą rajstopą.:ohmy: Kiedyś wycierałam gazetą, ale do kitu, bo zostawia mazy od farby drukarskiej.:(

• julka
  • Gość
  • Gość
11 lata 10 miesiąc temu #11043 przez julka
Replied by julka on topic O:czym myjecie okna?
Zawsze myłam Mr Muscle, ale sprpóbowałam wodą z octem i ... bomba! Szybki czystsze niż po tym chemicznym czyścidle.:)

• ninoczka
  • Gość
  • Gość
11 lata 10 miesiąc temu #11060 przez ninoczka
Replied by ninoczka on topic O:czym myjecie okna?
wanda_now napisał:

oo coś nowego z octem nigdy nie próbowałam. Ja natomiast zawsze myłam płynem, a potem przecierałam ściereczką z mikrofibry, trochę kiepsko to szło, więc się przerzuciłam na ręczniki papierowe, jak dla mnie zdają egzamin:)

Papierowe ręczniki zdecydowanie najlepsze, kiedyś gdy nie było papierowych ręczników, wycierałam gazetą ale ona zostawia smugi.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #11387 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:czym myjecie okna?
Ja kiedyś myłam okna płynami do mycia szyb i nie wyobrażałam sobie, że można inaczej. Potem dowiedziałam się o wodzie z octem i zastanawiam się teraz dlaczego tak długo dałam się tumanić tymi płynami do mycia szyb. :angry: Woda z octem myje LEPIEJ! Jest tańsza i ekologiczniejsza. :) I wiecie co? Od jakiegoś czasu przemywam szyby papierowym ręcznikiem zmoczonym w samej wodzie! I też dobrze. :) Sama woda oczywiście wtedy gdy szyby niezbyt brudne.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena