× Porzadki domowe

mam dosyć odkurzania!

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5631 przez rybka
Jak w temacie. Ciągle pełno kurzu i żeby mieszkanie wyglądało jako tako musiałabym codziennie biegać z odkurzaczem, a na to szkoda mi życia. Mieszkam przy dość ruchliwej ulicy i pewnie stąd ten cały kurz. Marzy mi się inteligentne małe urządzonko, które stawia się w pokoju i ono na bieżąco ściąga cały kurz.:woohoo: Może jeszcze coś takiego wymyślą, ale nie wiem czy tego dożyję.:( Może Wy macie jakieś swoje sposoby usprawniające odkurzanie, a najlepiej żeby mniej kurzyło się. Może są jakieś środki, które rozpyla się w mieszkaniu i kurz nie wznieca się?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5637 przez jagna
ja też mam serdecznie dość odkurzania, może by tak wprowadzić modę na zakurzone mieszkania?:woohoo:

Jagna

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5647 przez felicja
A kto lubi odkurzanie? Pewnym udogodnieniem są ściereczki do odkurzania ze sztucznego tworzywa (nylon itp), które przyciąga kurz. Potem wystarcy taką ściereczkę wypłukać i po kłopocie.:) A bawełniane ściereczki tylko wzniecają kurz.:(

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5655 przez karolina
A co ja mam powiedzieć. Ostatnio mam remont jednego pokoju (cekolowanie, szlifowanie itd.) Ja mam na prawdę dosyć sprzątania. Codziennie latam ze szmatą i nie mogę się doczekać dnia kiedy to się skończy. :(

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5675 przez amanda
felicja napisał:

Pewnym udogodnieniem są ściereczki do odkurzania ze sztucznego tworzywa (nylon itp), które przyciąga kurz. Potem wystarcy taką ściereczkę wypłukać i po kłopocie.:) A bawełniane ściereczki tylko wzniecają kurz.:(

Właśnie tak, ja przypadkiem odkryłam to przecierając stolik taką całkiem sztuczną apaszką. Nie tylko kurz nie latał ale stolik bez śladu kurzu. Apaszkę przeznaczyłam już do wycierania kurzu, bo do tego nadaje się idealnbie a na szyję nie za bardzo.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5705 przez renia77
Kto nie kocha odkurzania, niech nie kupuje mebli z wysokim połyskiem, bo przy takich (zwłaszcza czarnych) odkurzać trzeba na okrągło, nawet kilka razy dziennie.:(

• Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena