Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Porzadki domowe
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: mam dosyć odkurzania!

mam dosyć odkurzania! 5 lata 3 tygodni temu #5631

• rybka
  • rybka Avatar
  • Często tu bywa
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 1
Jak w temacie. Ciągle pełno kurzu i żeby mieszkanie wyglądało jako tako musiałabym codziennie biegać z odkurzaczem, a na to szkoda mi życia. Mieszkam przy dość ruchliwej ulicy i pewnie stąd ten cały kurz. Marzy mi się inteligentne małe urządzonko, które stawia się w pokoju i ono na bieżąco ściąga cały kurz.:woohoo: Może jeszcze coś takiego wymyślą, ale nie wiem czy tego dożyję.:( Może Wy macie jakieś swoje sposoby usprawniające odkurzanie, a najlepiej żeby mniej kurzyło się. Może są jakieś środki, które rozpyla się w mieszkaniu i kurz nie wznieca się?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:mam dosyć odkurzania! 5 lata 3 tygodni temu #5637

• jagna
  • jagna Avatar
  • Rodzina
  • Otrzymane podziękowania 5
  • Oklaski: 4
ja też mam serdecznie dość odkurzania, może by tak wprowadzić modę na zakurzone mieszkania?:woohoo:
Jagna

O:mam dosyć odkurzania! 5 lata 3 tygodni temu #5647

• felicja
  • felicja Avatar
  • Często tu bywa
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 2
A kto lubi odkurzanie? Pewnym udogodnieniem są ściereczki do odkurzania ze sztucznego tworzywa (nylon itp), które przyciąga kurz. Potem wystarcy taką ściereczkę wypłukać i po kłopocie.:) A bawełniane ściereczki tylko wzniecają kurz.:(

O:mam dosyć odkurzania! 5 lata 3 tygodni temu #5655

• karolina
  • karolina Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania 16
  • Oklaski: 10
A co ja mam powiedzieć. Ostatnio mam remont jednego pokoju (cekolowanie, szlifowanie itd.) Ja mam na prawdę dosyć sprzątania. Codziennie latam ze szmatą i nie mogę się doczekać dnia kiedy to się skończy. :(

O:mam dosyć odkurzania! 5 lata 2 tygodni temu #5675

• amanda
  • amanda Avatar
  • Często tu bywa
  • Otrzymane podziękowania 5
  • Oklaski: 2
felicja napisał:
Pewnym udogodnieniem są ściereczki do odkurzania ze sztucznego tworzywa (nylon itp), które przyciąga kurz. Potem wystarcy taką ściereczkę wypłukać i po kłopocie.:) A bawełniane ściereczki tylko wzniecają kurz.:(
Właśnie tak, ja przypadkiem odkryłam to przecierając stolik taką całkiem sztuczną apaszką. Nie tylko kurz nie latał ale stolik bez śladu kurzu. Apaszkę przeznaczyłam już do wycierania kurzu, bo do tego nadaje się idealnbie a na szyję nie za bardzo.

O:mam dosyć odkurzania! 5 lata 2 tygodni temu #5705

• renia77
  • renia77 Avatar
  • Często tu bywa
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 5
Kto nie kocha odkurzania, niech nie kupuje mebli z wysokim połyskiem, bo przy takich (zwłaszcza czarnych) odkurzać trzeba na okrągło, nawet kilka razy dziennie.:(
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: paula321, meg

Uwaga: Naturalne i alternatywne metody leczenia mogą zastąpić leki chemiczne, ale nie zastąpią zdrowego rozsądku. Pamiętajmy, żeby w poważniejszych przypadkach skorzystać z pomocy lekarza.Nie odpowiadamy za skutki stosowania terapii opisywanych w tym serwisie, stosujesz je na własną odpowiedzialność.

Protected by R Antispam