× Porzadki domowe

Pranie butów w pralce

• Damian
  • Gość
  • Gość
12 lata 8 miesiąc temu #7507 przez Damian
Replied by Damian on topic O:Pranie butów w pralce
Ja sie boje ze moje Nike skorzane zaczna pekac albo co gorsza zrobi sie taki "laczek" :( i nie wiem co zrobic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #7510 przez marzena
Replied by marzena on topic O:Pranie butów w pralce
Ja piorę w pralce sportowe buty całej rodziny i nic złego się nie dzieje. Wprost przeciwnie, po praniu wyglądają świeżo i jak nowe (lub prawie jak nowe:laugh: ). Tylko prać trzeba na 30 stopni i bardzo wolno suszyć (w temp. pokojowej, ale nie pod kaloryferem). Do środka wciśnij zmięte gazety i często je zmieniaj. Powodzenia.:)

• Camilla
  • Gość
  • Gość
12 lata 8 miesiąc temu #7524 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:Pranie butów w pralce
Ja swoje Nike piore w pralce tak jak Marzena. Ale po wysuszeniu trzeba je koniecznie wypastowac dobrym kremem.:)

• aneta
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #7984 przez aneta
Replied by aneta on topic O:Pranie butów w pralce
A prała któraś z was buty plstikowe? Tzn są to takie byle jakie buty sportowe ale z jakiegoś tworzywa a nie skóry. Boję się, że to tworzywo będzie pękać w praniu.:S

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #7992 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:Pranie butów w pralce
Chodzi ci o takie skóropodobne? Ja prałam i nic im się nie stało. Jeśli to tanie chińskie buty to i tak pękać będą "ze starości" po kilku miesiącach, nawet gdybyś ich nie używała, więc niewiele ryzykujesz.;)

• kornati
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #8089 przez kornati
Replied by kornati on topic O:Pranie butów w pralce
Wyprałam w pralce moje ukochane addidasy. Były już w takim stanie, że przeznaczyłam je do pracy w ogrodzie. Ale po ostatnim kopaniu grządek były już tak brudne, że zdecydowałam się je wrzucić do pralki. Wyszły z niej jak nowe!:woohoo: Teraz szkoda ich na ogród. Nie sądziłam, że tak można doprać buty.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #10387 przez halina
Replied by halina on topic O:Pranie butów w pralce
A prała któraś z was w pralce skórzaną torebkę? Torebka jest stara ale idealna, mnóstwo kieszeni na duże i małe rzeczy zapinanych oczywiście na zammki, nazewnątrz skóra glansowana a wewnatrz zamszowa. No i o ten zamsz chodzi, jest mocno nieświeży i nie mogę niczym doczyścić go.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena