× Porzadki domowe

jak wyczyścić dywan bez chemii

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #38511 przez kasiakow
Replied by kasiakow on topic jak wyczyścić dywan bez chemii
Nie wiem czy sie da...z chemia tez ciezko wyczyscic w warunkach domowych... dlatego ja najczesciej czyszcze dywany w pralni. Mam kolo siebie taka super fresh-clean.com.pl/ , super mi zawsze czyszcza dywany i nie zdzieraja kasy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38521 przez martakos
Replied by martakos on topic jak wyczyścić dywan bez chemii
Da się wyczyścić bez chemii. I zdrowiej, bo nie wdycha się później tej chemii, która ulatnia się przez dłuuugi czas. ;)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #39792 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic jak wyczyścić dywan bez chemii
Ja akurat zawsze wysyłąm dywany do firmy czyszczącej, konkretnie kliniki dywanów we Wrocławiu. Zawsze czyste, zawsze na czas, za fajne pieniądze - a ile czasu i pracy zaoszczędziłąm, to tylko ja wiem ;)

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #39794 przez martakos
No tak, i wyczyszczą ci go środkami naturalnymi a nie chemią, która będzie ulatniać się tygodniami. ;)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #39904 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic jak wyczyścić dywan bez chemii
Nie ma co samemu eksperymentować z chemią, do tego dywan można uszkodzić ;/ jak się samemu nie daje rady, to zostają firmy czyszczące jak klinika dywanów - ceny są coraz lepsze, wiec chyba nie ma co się zastanawiać. A dywany wracają niemal jak nowe :) niektórych plam się samemu nie wyczyści, niestety;/

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #40914 przez marzenak79
Replied by marzenak79 on topic jak wyczyścić dywan bez chemii
Witaj,
Osobiście równiez sama probowalam wyczyscic moj dywan po pewnym incydencie z piwem mojego męża. Niestety udalo mi sie doczyscic moze z 40% calosci. Dopiero kiedy sie skontaktowalam z firma xxx zrozumialam, ze robienie czegos na czym sie nie ma pojecia samemu nie ma sensu. Radze Ci sie skontaktowac z nimi, bo ja na pewno nastepnym razem nie bede tracila calego dnia na bezskuteczne sprzątanie i zrzędzenie mojego męża hehe
Pozdrawiam !

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #40933 przez martakos
I mąż zrzędzi, że sprzątasz po nim? Dałaś się tak ustawić? Ja nigdy nie oddawałabym dywanu do czyszczenia z powodu plamy od piwa. Nawet nie wyobrażasz sobie ile tej chemi potem wdychasz i to tygodniami, jeśli nie miesiącami.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena