× Porzadki domowe

porządki świąteczne

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2102 przez alina
Replied by alina on topic O:porządki świąteczne
julka napisał:

ale jak się ma mieszkanie urządzone zgodnie z feng shui, bez zagraconych zakamarków, to całkiem możliwe, że świąteczne porządki są jednak zbędne B)

I Ty tak masz? Mnie się wydaje, że teoretycznie tak może być, ale w praktyce to różnie bywa, chyba że masz M1.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2114 przez julka
Replied by julka on topic O:porządki świąteczne
:laugh: nie mam tak, ale chciałabym i myślę, że są takie, które tak mają, niestety nie ja :(

• emilka
  • Gość
  • Gość
13 lata 11 miesiąc temu #2120 przez emilka
Replied by emilka on topic O:porządki świąteczne
Ja nie mam takich problemów. My od lat wykorzystujemy to, że przy okaji świąt jest trochę więcej wolnych dni i wyjeżdżamy w góry. Święta spędzamy w pensjonatach i przy okazji dotleniamy się na stokach.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2298 przez julka
Replied by julka on topic O:porządki świąteczne
Wygodnie wziąć urlop na czas świąt i wyjechać, ale przyznasz chyba, że święta w pensjonacie to nie święta. Dla mnie te właśnie święta są wyjątkowo rodzinne i tak powinno się je spędzać.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2305 przez ewak
Replied by ewak on topic O:porządki świąteczne
To jak spędzamy święta wynika z tradycji, jaką wynieśliśmy z domu. Pamiętam jakim szokiem były dla mnie te święta spędzane we Francji i widok Francuzów bawiących się w Wigilię w knajpach, spacerujących po bulwarach itp. Taka tradycja i wcale nie znaczy to, że gorsza.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2312 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:porządki świąteczne
zazdroszczę tym którzy wyjeżdżają w czasie świąt bo w moim przypadku to ja mieszkam w górach i to do mnie zjeżdża się rodzinka rozsiana po świecie

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2318 przez anka
Replied by anka on topic O:porządki świąteczne
Współczuję Ci przygotowań przedświątecznych, ale jeśli rodzina z całego świata zjeżdża się do Ciebie to pewnie nie z powodu gór tylko dlatego, że lubią Cię! A ja, jak sobie pomyślę o tych ośnieżonych górach i białym puchu gotowa byłabym znaleźć z Tobą jakieś pokrewieństwo :woohoo: , żeby też do Ciebie zawitać. U mnie pewnie nie będzie śniegu na święta a jeśli nawet spadnie to od razu będzie bura plucha.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena