× Porzadki domowe

porządki świąteczne

Więcej
7 lata 2 tygodni temu #37213 przez matylda
Replied by matylda on topic porządki świąteczne
Jagna, jest takie powiedzenie: szczęśliwi czasu nie liczą. I ty chyba do nich zaliczasz się. :laugh: Ja zaczęłam już myśleć o świętach i nie tyle o porządkach, co o prezentach, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #37272 przez jasmin
Replied by jasmin on topic porządki świąteczne
U mnie porządki przedświąteczne zaczynają się troszkę szybciej, najpierw porządkuję w szafkach i robię to już teraz a potem okna, firany.... lubię mieć to zrobione jakieś 2 tygodnie przed Swiętami żeby później mieć czas na duchowe przygotowanie się no i oczywiście trzeba przygotować wyżerkę :lol:

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #37275 przez martakos
Replied by martakos on topic porządki świąteczne
Ja takie generalne porządki robię na wiosnę, jakoś mam wtedy większy entuzjazm do takiej roboty. Chyba dlatego, że przy wszelkiego rodzaju porządkach mam potrzebę głębokiego wietrzenia.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #43278 przez africana
Replied by africana on topic porządki świąteczne
Ja już mam zrobiony porządek i jest już choinka! :) ale czas leci, jeszcze tydzień z hakiem do świąt.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #43291 przez kamilka
Replied by kamilka on topic porządki świąteczne
Nie za wcześnie z tą choinką? Do świąt może zacząć się osypywać. No i na święta nie będzie efektu świeźości.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena