× Porzadki domowe

porządki świąteczne

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #21188 przez julka
Replied by julka on topic O:porządki świąteczne
Nie ty jednak nie lubisz wielkich porządków. Ale pomyśl jak potem będzie przyjemnie. A do mycia okien zagoń rodzinę. Czy ty jedna jesteś od sprzątania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #21255 przez annabog
Replied by annabog on topic O:porządki świąteczne
Dobrze powiedzieć, ale gorzej z egzekucją. ;)

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #21265 przez aleksa
Replied by aleksa on topic O:porządki świąteczne
Świąteczne porządki to już tradycja i niestety trudno ją pominąć. Co roku na dwa tygodnie przed świętami, rozpoczyna się w domu prawdziwy rozgardiasz (wszak najpierw trzeba jeszcze bardziej nabałaganić, żeby ostatecznie coś posprzątać). Nie przepadam za tym, w weekend wolę odpocząć na kanapie z książką w ręce, jest to jednak nierealne. Jedynym plusem świątecznych porządków, oprócz porządku per se, jest to, że czasem udaje mi się znaleźć dawno zagubione rzeczy :).

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #21268 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:porządki świąteczne
U mnie nie ma wielkiej rewolucji :) Na co dzień jest czysto więc przed świętami nie ma za wiele roboty. Więcej pracy jest w kuchni przy pieczeniu ciast :)

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #21286 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:porządki świąteczne
Oj, u mnie jest rewolucja ;/ Też wydaje mi się, że na co dzień nie mam jakiegoś wielkiego burdlu, ale jak się zabieram za sprzątanie, to odsuwam wszystkie szafy, zwijam dywany, więc mieszkanie wygląda tragicznie przez jakiś czas, żeby za chwilę wrócić do stanu normalnego :)

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #21299 przez bogna
Replied by bogna on topic O:porządki świąteczne
A nie uważacie, że to przesada z tymi generalnymi porządkami na święta? Zwłaszcza, że po rozebraniu choinki znowu trzeba odsuwać wszystkie sprzęty, żeby pousuwać opadłe igły choinki. Jak do tych porządków doda się wielkie gotowanie i pieczenie + wcześniejsze szaleńcze zakupy to to zaczyna być trochę bez sensu.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #21308 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:porządki świąteczne
Tak, okres przedświąteczny to niefortunny czas na generalne porzadki, ale jeśli wcześniej nie możemy się do tego zmobilizować to może lepiej zrobić to przed świętami, bo kiedyś przecież trzeba. ;)

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena