× Porzadki domowe

Jakie macie doświadczenia użytkując zmywarkę?

• greta
  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 miesiąc temu #20543 przez greta
Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami w trakcie użytkowania zmywarki? Na co zwracać uwagę aby było oszczędne i skuteczne mycie. Na co zwracać uwagę przy wyborze tej odpowiedniej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• tomasz
  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 miesiąc temu #20544 przez tomasz
Myślę że cena zmywarki i dobry producent zapewni skuteczność zmywania i suszenia oraz niskie zużycie wody. Z mojej strony polecam zmywarki Bosch. Mają świetne filtry i programy. Niestety za opcję połowa załadunku zazwyczaj trzeba dopłacić 200-300 zł, ale nie każdemu to potrzebne. Dla mnie była ważna funkcja strefy intensywnej, która pozwala myć naczynia na jednym z koszy mocniejszym strumieniem wodnym niż na drugim. Przydatna funkcja jeśli chcemy jednocześnie umyć np. brudne garnki oraz delikatne szklanki. Mi zależało aby przede wszystkim oszczędzić czas i faktycznie jest duża oszczędność czasu no i zużycie wody się zmniejszyło za to energii zwiększyło dlatego przyda się dobra klasa energetyczna no i dla komfortu niski poziom hałasu to ten parametr oznaczony w dB(decybele) im mniejszy tym lepiej.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #20567 przez jagna
Ja nie mam takich dylematów. Jeśli zwracam już uwagę to na to, żeby płyn do mycia naczyń nie wysuszał za bardzo rąk. I moja "zmywarka" zmywa wszystko dokładnie i na bieżąco.;)

Jagna

• Róża
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21946 przez Róża
Mam wielką chęć kupić sobie zmywarkę:-) ale to nie jest wcale łatwe.. możecie polecić jakąś dobrą? i powiedzieć czy w ogóle warto?

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #21961 przez paula321
Róża, na tym forum nie ma miejsca na pseudorankingi. Jeśli rzeczywiście chodzi ci o opinie to idź do porównywarek cenowych, tam są prawdziwe opinie a nie marketing szeptany.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #21988 przez africana
Ważne żeby podczas użytkowania zmywarki, nie zrobić takiego błędu jak ja i zamiast tabletek myjących nie wsadzić do niej kostki do wc (!!!):D Takie sa skutki przemęczenia;) A potem się dziwiłam, że mam CAŁĄ kuchnie w pianie!

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #21990 przez paulina
Ale mnie rozśmieszyłaś, choć pewnie tobie nie było do śmiechu jak zobaczyłaś tą pianę.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena