× Porzadki domowe

ekologiczne kule do prania

Więcej
9 lata 1 dzień temu - 8 lata 11 miesiąc temu #23501 przez omega
Replied by omega on topic ekologiczne kule do prania
Ekologicznych nigdy nie używałam, aczkolwiek zwykłe tak na twardą wodę i kamień o te calgon.pl/hard-water.php i i na te nigdy nie narzekałam ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 dzień temu #23511 przez lenka
Replied by lenka on topic ekologiczne kule do prania
Ja nie używam takich zmiękczaczy, bo czytałam gdzieś, że negatywnie wpływają na żywotność pralki. A wypowiadał się na ten temat fachura z serwisu od napraw, więc chyba wiedział co mówi.

Więcej
9 lata 15 minut temu #23524 przez paulina
Replied by paulina on topic ekologiczne kule do prania
A przecież w reklamach piszą coś wręcz przeciwnego, że przedłużają życie pralce. Więc jak to jest z tym calgonem?

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #23962 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic ekologiczne kule do prania
Ah pomylilem te kule do prania z innymi kulami, ale jak juz tutaj przypadkowo trafilem to dwa slowa do Pauliny.
W reklamach pisza przeciwnie? No logo...Reklama dzwignia handlu ;)
Tu strasznie reklamuja jeden Jogurt , super ponoc przeciwko zatwardzeniu ,na jelita itd (nazwe zapomnialem). Strasznie zareklamowany produkt za duze miliony...Ale jest taki pragram co czasami bada jakis produkt chemicznie, jego zawartosc, bardzo dokladnie i w TV bylo, ze ten jogurt (lila farba)
niczym kompletnie nie rozni sie od normalnego jogurtu taniego jogurtu i jeszcze jest ok.70 centow drozszy?? i widzialem , ludzie kupuja,a znajoma mowi ,ze jej pomaga?
Co to znaczy wiara i psychiczne nastawienie hehe
A te plyna w tym malych buteleczkach, jakas flora na zoladek, jelita, to jeszcze gorsze bo moze i zaszkodzic,a o nim same superlatywy tylko...
Tak nas kreca...

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena