× Porzadki domowe

korzystacie z pań do sprzątania?

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #10980 przez monika88
Replied by monika88 on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
No to mam chyba z glowy zlecanie sprzatania. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #10996 przez anka
Replied by anka on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Wiesz, cena jest jednak sprawą indywidualną, zależy i od miejscowości i od stanu mieszkania tj. czy zadbane czy zapuszczone. Więc jeśli nie wyrabiasz się sama ze sprzątaniemto szukaj kogoś do pomocy choćby od czasu do czasu. Ale prawdę mówiąc, jedynie jak sama wysprzątasz to wiesz, że jest czysto.;)

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #11005 przez chuda
Replied by chuda on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Mnie chodzi raczej o sprzątanie od wielkiego dzwonu, tj jak np. zwalają mi się goście i trzeba wypucować wszystkie kąty a sama mam co innego na głowie. Albo np. gruntowne sprzątanie po zimie. No ale wtedy to kosztowałoby pewnie z pół mojej pensji.;)

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #11097 przez Devilaa
Replied by Devilaa on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Miałam ten sam problem i znajoma mi poleciła pewną panią, którą poznała w Zborze Jehowych. Pani bardzo uczciwa i za wypucowanie 4 pokojowego mieszkania zapłaciłam 75 złotych. Skupiłabym się na Twoim miejscu na rekomendacjach, ponieważ szukanie w ciemno może być kiepskim rozwiązaniem. Jeszcze kawę mi zrobiła jak wróciłam z pracy. Współpracujemy "od wielkiego dzwonu" do dziś.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #11099 przez chuda
Replied by chuda on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
No to ci zazdroszczę, właśnie o coś takiego mi chodzi. Ale jednocześnie to pociecha, że nie należy poddawać się, tylko szukać dalej i pytać, pytać...

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #11108 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Hmm, chyba tez poszłabym na coś takiego. A na czym polegało to pucowanie? Rozumiem, że to było większe sprzątanie skoro "od większego dzwonu". Czy okna ta pani też myła?

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #12274 przez jaaga
Replied by jaaga on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Devilaa napisał:

Miałam ten sam problem i znajoma mi poleciła pewną panią, którą poznała w Zborze Jehowych. Pani bardzo uczciwa i za wypucowanie 4 pokojowego mieszkania zapłaciłam 75 złotych. Skupiłabym się na Twoim miejscu na rekomendacjach, ponieważ szukanie w ciemno może być kiepskim rozwiązaniem. Jeszcze kawę mi zrobiła jak wróciłam z pracy. Współpracujemy "od wielkiego dzwonu" do dziś.

Zazdroszczę Ci, właśnie o coś takiego mi chodzi tj. pomoc od wielkiego dzwonu i żebym mogła zostawić klucze od mieszkania i spokojnie iść do pracy. Słyszałam, że świadkowie Jehowy są uczciwi, ale nie znam nikogo z nich. Myślisz, że powinnam po prostu do nich się wybrac i zapytać? Jakoś głupio tak ... :S

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena