× Porzadki domowe

korzystacie z pań do sprzątania?

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10747 przez monika88
korzystacie z pań do sprzątania? was created by monika88
Mam straszny syf w mieszkaniu, nawet okien nie zdazylam umyc przed nadejsciem zimy i teraz mnie to dobija. Przydalyby sie jakies krasnoludkie, ale od dawna w nie nie wierze.:( Zastanawiam sie wiec czy nie skorzystac z pomocy zewnetrznej. Ale troche obawiam sie tego. Pol biedy jesli mieszkanie nie bedzie dobrze wysprzatane i domyte we wszystkich katach, ale przeciez nie mam pewnosci, ze potem nie bede mogla znalezc niektorych rzeczy. Macie jakies doswiadczenie na tym polu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10760 przez vanessa
Replied by vanessa on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Najlepiej popytaj znajomych, czy kogoś rekomendują.;)

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10795 przez monika88
Replied by monika88 on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Wszystkie moje znajome same zasuwaja ze sprzataniem.;) Widze czasem ogloszenia w gazetach zofertami sprzatania, ale boje sie wziac do domu kogos z ogloszenia. Moze moje obawy sa nieuzasadnione i dlatego pytam o wasze doswiadczenia.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10801 przez mroowa
Replied by mroowa on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Doświadczenia są różne i jeśli ktoś ma dobre to nie oznacza, że Ty tez takie będziesz miała. Myślę że najlepiej zaprosić taką panią na rozmowę i już z tej rozmowy (a więcej z mowy ciała ;) ) coś będziesz mogła wywnioskować. No i poprosić o referencje i je sprawdzić! Jeśli wrażenie będzie dobre to na początek możesz umówić się na sprzątanie gdy jesteś w domu i dyskretnie obserwować. ;)

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10812 przez jaaga
Replied by jaaga on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
A propos polecania sobie pan do sprzatania, do mojej znajomej przychodzi raz na tydzien Ukrainka, ktora sprzata caly dom. Chalupa reczywiscie wypucowana, babka bardzo solidna, uczciwa i czysta. Znajoma nie moze jej sie nachwalic.:) Ale jak chcialam zeby i do mnie przychodzila to moja znajoma powiedziala, ze ta Ukrainka ma juz i tak za duzo roboty i zebym poszukala sobie innej.:(

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10825 przez baszka
Replied by baszka on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Bała się pewnie konkurencji.:woohoo: A nie mogłaś zapytać tej Ukrainki czy nie ma koleżanki, która może polecić?

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10831 przez karolina
Replied by karolina on topic O:korzystacie z pań do sprzątania?
Do mnie kiedyś przychodziła taka pani, która również sprzątała u sąsiadów, ale krótko, bo - szczerze mówiąc - nie byłam zachwycona jej robotą. Musiałam poprawiać po niej, i na dodatek nic nie mogłam znaleźć, bo wszystko przestawiała.:( No ale to nie reguła, możesz trafić na super babkę.

Moderatorzy: paula321meg
Zasilane przez Forum Kunena