× Przepisy kulinarne

przepisy na ciasta

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42936 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic przepisy na ciasta
Ja uwielbiam robić sernik! Na puszyty sernik zawsze robimy z moimi dziecmi sliczną dekorację - mamy specjalny długopis którym zdobię potrawy : cinnibird.pl/cinnibird-white.html : malujemy postacie z bajek na różnych ciastach a ile przy tym zabawy i śmiechu mamy. Jest super!

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42971 przez Kamila
Replied by Kamila on topic przepisy na ciasta
Suflet wcale nie jest prosty do zrobienia. Nawet dobrzy kucharze sobie z nim nie radzą. Musi wyjść idealny, żeby mógł zostać nazwany sufletem :)

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #43206 przez paulina
Replied by paulina on topic przepisy na ciasta

Kamila napisał: Suflet wcale nie jest prosty do zrobienia. Nawet dobrzy kucharze sobie z nim nie radzą. Musi wyjść idealny, żeby mógł zostać nazwany sufletem :)

A tobie wychodzi? Ja szczerze mówiąc jeszcze nigdy go nie robiłam i po twoich słowach chyba nie odważę się spróbować.;)

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #45165 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic przepisy na ciasta
Na niedzielę upiekłam pyszny sernik chałwowy :) Wszystkim nam bardzo smakował i na pewni nie raz go jeszcze przygotuję. Przepis na ten smakołyk znalazłam na blogu "Przepisy od serca - Pani Tereska". Polecam wypróbować :)

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #45197 przez Inka
Replied by Inka on topic przepisy na ciasta
Rzeczywiście, ten sernik wygląda smakowicie. A nie jest za słodki? Bo sama chałwa dla mnie jest zdecydowanie za słodka.

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #45271 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic przepisy na ciasta

Inka napisał: Rzeczywiście, ten sernik wygląda smakowicie. A nie jest za słodki? Bo sama chałwa dla mnie jest zdecydowanie za słodka.

Ja uwielbiam chałwę i dla mnie sernik nie jest za słodki :) Mojej rodzince też bardzo smakował, dlatego polecam wypróbować :)

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #45286 przez luksia
Replied by luksia on topic przepisy na ciasta
Serniczek faktycznie wygląda ciekawie. Chociaż nie wiem czy przyrządziłabym go z chalwą. Chałwa jest w koncu niesamowicie słodka a sama wolę jednak bardziej kwaśne ciastka.... Z owocami ( już nie moge się doczekać porzeczek)
Wczoraj natomiast piekłam:
przepisy.pl/przepis/kruche-ciasto-z-truskawkami-5706
Moje pierwsze ciasto z truskawkami w tym roku. Już w sumie połowy ciacha nie ma.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena