× Przepisy kulinarne

przepisy na ciasta

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19430 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic O:przepisy na ciasta
To zazdroszczę ci takiego pomocnika. Babeczki wyglądają bardzo smakowicie, aż chciałoby się poszaleć. A czy junior chętny do pomocy tylko w deserach czy np. przy sałatkach też pomaga?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19444 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:przepisy na ciasta
Mój syn bardzo lubi kucharzyć i eksperymentować ze smakami, tylko zawsze potem kuchnia wygląda jakby przeszło tornado, dlatego niechętnie mu pozwalam na radosną twórczość w kuchni. Jak się nauczy po sobie sprzątać to na pewno zmienię zdanie :) .

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19452 przez karolina
Replied by karolina on topic O:przepisy na ciasta
Nie chcę cię martwić, ale zanim mały dorośnie do sprzątania po sobie, straci chęci do kucharzenia. U mnie przynajmniej tak było. ;)

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19484 przez olga
Replied by olga on topic O:przepisy na ciasta
a macie jakiś przepis na urodzinowy tort dla nastolatka, ale taki zdrowszy, mało tłusty i niezbyt słodki?

Więcej
10 lata 4 tygodni temu #19675 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:przepisy na ciasta
Może śmietankowo - jagodowy. Kiedyś mi wyszedł taki pyszny, tylko nie wiem czy są jeszcze jagody?
Krokusik - synek ma rękę do ciastek i jak ładnie udekorowane. A widziałyście te gazetki z lekcjami dekorowania ciastek i tortów? Może mu kup na prezent. :)

Więcej
10 lata 4 tygodni temu #19708 przez olga
Replied by olga on topic O:przepisy na ciasta
Niestety, jagód już nie ma. Może mógłby być z mrożonych, tylko nigdzie nie widziałam jeszcze mrożonych jagód.

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #19724 przez karolina
Replied by karolina on topic O:przepisy na ciasta
Olga, leśne jagody trzeba samemu nazbierać albo kupić na rynku i zamrozić, bo inaczej nie dostaniesz. Ja tak robiłam i potem zimą piekłam pycha jagodzianki. W sklepie możesz dostać borówki amerykańskie z upraw, ale to już nie to samo co dzikie jagody.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena