× Przepisy kulinarne

ocet jabłkowy

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #25202 przez jasmin
Replied by jasmin on topic ocet jabłkowy

Tadeusz napisał: A jak u Ciebie, kiedy spac nie mozesz?
Bo Jasmin cos pisala, ze siega chyba po tabletke?
Zdajesz sie rowniez na prochy jak nie wyrabiasz, czy konsekwentnie tylko uzywasz swoj niezawodny eliksir mlodosci na spanie?

Czasem sięgam po tabletkę ale nie cały czas.
Tadziu, nie wyolbrzymiaj problemu.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #26247 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic ocet jabłkowy
Słuchajcie, poszedł mi cały mój ocet i chciałabym zrobic nowy, zwłaszcza że zachowałam matkę zarodową. Ale mam wątpliwość czy z zimowych jabłek da się go zrobić. Co o tym sądzicie?

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #26250 przez Sonia
Replied by Sonia on topic ocet jabłkowy
Pewnie, że się da. Tyle tylko że pewnie będziesz musiała więcej ich poświęcic, bo teraz są mniej soczyste jednak.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #26255 przez ania89
Replied by ania89 on topic ocet jabłkowy
Olu, wypiłaś ten ocet. To ile w sumie go miałaś i jak długo go piłaś? Widzisz jakieś efekty?

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #26260 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic ocet jabłkowy
Tak dużo to go nie miałam, bo dużo wyparowało w trakcie produkcji. Nie miałam octu zarodowego więc produkcja trwała 3 m-ce a przy tym dbałam, żeby było ciepło i w efekcie 2/3 wyparowało. Jak odcedziłam "matkę" i przelałam do butelki to wyszło raptem nieco ponad pół litra. Teraz potrwa to krócej, bo mam "matkę" więc tyle nie powinno wyparować. A które z zimowych jabłek mi radzicie użyć? Chodzi mi też o to, żeby nie były za drogie.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #26282 przez kinga
Replied by kinga on topic ocet jabłkowy
Wg mnie każde w miarę soczyste.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #36373 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic ocet jabłkowy

sylwia napisał: Niby nadają się, ale najlepszy ocet jest chyba ze świeżych antonówek.

Nata juz pewnie wgrywa W-10...Bo nic nie pisze?
Widze mam ocet jablkowy i wogole go nie uzywamy,a pamietalem ,ze byl o nim temat i odnalazlem...Niestety sklepowy ! Niektore dziewczyny zachwalaja jego zdrowotne wlasciwosci, to sobie wlasnie lyknalem...Rozcieczony 1/7...A wczoraj juz zaczalem w ciezszym stezeniu bo 1/5...i byl mi jakos za mocny. Czy ktoras z was tak popija sobie codziennie, to napiszcie jaki efekt?
A pisze pod wpisem Sylwi, bo dawno tu dziewczyny nie czytalem...Sylwia gdzie sie podziewasz ? A moze czekasz ,az tadeusz zauwazy i Twoje okragle 200 postow i do tego czasu postanowilas milczec...))) To juz szybciutko gratuluje osiagniecia i mozesz juz pisac dalej :laugh:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena