× Przepisy kulinarne

Truskawki - co i jak?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4168 przez anetka
Truskawki - co i jak? was created by anetka
Wreszcie nadszedł czas naszych polskich truskawek, najlepszych w świecie. Mogę je jeść kilogramami.
Robicie coś z truskawek czy tylko jecie na surowo? W jakiej postaci: same bez dodatków, ze śmietaną, jogurtem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4170 przez chuda
Replied by chuda on topic O:Truskawki - co i jak?
Masz pewność, że to polskie truskawki? Teraz nawet przy drogach sprzedają truskawki z importu.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4176 przez anetka
Replied by anetka on topic O:Truskawki - co i jak?
100-procentową pewność miałabym tylko wtedy, gdybym sama zbierała, ale trzeba komuś zaufać, więc zaufałam sprzedawcy, który mówił, że to są polskie truskawki. No i świadomość, że polskie sprawia, że lepiej smakują, nie sądzisz?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4181 przez marzena
Replied by marzena on topic O:Truskawki - co i jak?
Ja najbardziej lubię truskawki ze śmietaną, ale wiem że to nie najzdrowszy wybór więc teraz jem ze śmietaną wymieszaną z jogurtem. Może dojdę do samego jogurtu.:S

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4190 przez olga
Replied by olga on topic O:Truskawki - co i jak?
Truskawki są chyba jedynymi owocami, które je się w moim domu tylko na surowo, bo w przetworach znacznie tracą i w smaku i na wyglądzie. W naszym domu każdy je je inaczej; ja same, mąż ze śmietaną i cukrem (dużo!), a dzieci z jogurtem. Ja czasami też skuszę się na truskawki z jogurtem.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4196 przez jagna
Replied by jagna on topic O:Truskawki - co i jak?
ze śmietaną ... łubianka dziennie ... że śmietana tuczy? ... no i co z tego? sezon na truskawki taki krótki;)

Jagna

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4204 przez jolka
Replied by jolka on topic O:Truskawki - co i jak?
Ja jem truskawki w każdej postaci ... i czyste bez dodatków, i ze śmietaną, i z jogurtem, co mam pod ręką. Piekę też placek z truskawkami a na to bita śmietana. Pychotka mówię wam!:laugh:

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena