× Przepisy kulinarne

wielkanocne BABY

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #3607 przez malutka
Replied by malutka on topic O:wielkanocne BABY
Też mnie nęci babka z wisniami. Nie przepadam jednak za bardzo słodkimi ciastami, chyba mogę dać mniej cukru :S
Ciasto trójkolorowe kiedyś robiłam podobnie ale jako biszkoptowe w formie tortowej i wtedy galaretka była dodawana osobno, po upieczeniu biszkoptu. W babce to chyba wszystkie składniki trochę się przemieszczą tak jak w babce z kakao, tak? Ciekawi mnie jak ta galaretka w proszku zetnie ciasto. Naprawdę intrygujące.Robiłas już?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #3618 przez dominika
Replied by dominika on topic O:wielkanocne BABY
Wczoraj wieczorem upiekłam koniakową i zostawiłam na stole do wystygnięcia a rano odkryłam, że zostało jej mniej niż połowa :( Rzeczywiście bardzo dobra, ale ... była :( Kiedyś już też to mi się zdarzyło i wiedziałam, że muszę chować taki wypiek, bo mąż lubi buszować w nocy w kuchni, ale żeby naraz zjeść prawie 3/4 babki????
Dzisiaj próbuję ajerkoniakową, może uchowa się do świąt.:S

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #3623 przez anka
Replied by anka on topic O:wielkanocne BABY
Ja na takich nocnych łasuchów mam jeden sposób. Mianowicie robię trochę więcej ciasta i poza głównym wypiekiem piekę w małej foremce ciasto na próbowanie. No i to małe zostawiam oczywiście na wierzchu. Zawsze działa i samemu można spróbować, polecam!

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #3629 przez dominika
Replied by dominika on topic O:wielkanocne BABY
u mnie zdałoby to egzamin tylko wtedy jeśli tych "próbek" ciast byłoby więcej, bo jedno z pewnością nie wystarczy ;)

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #3655 przez kaziula
Replied by kaziula on topic O:wielkanocne BABY
asiulandia zrobiłam babkę z wisniami była pyszna, dzięki za przepis B)

• magda
  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #7595 przez magda
Replied by magda on topic O:wielkanocne BABY
zuzaa napisał:

Zapomniałam o oklaskach, już biję :woohoo: Szkoda, że przez takie forum nie można kogoś poczęstować np. kawałkiem babki;)

;) :S :S :side: :side: :side: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :unsure: :lol: :silly: :silly: :blink: :blink: :blush: :blush: :dry: :dry: :huh: :huh: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :unsure: :unsure: :unsure: :cheer: :cheer: :cheer: ;) ;) ;) :P :angry: :angry: :laugh: :laugh: :) :) :) :) :( :( B) B) B) B) :( :( :) :) :laugh: :laugh: :cheer: :cheer: ;) :P :P :X :X :angry: :angry: :unsure: :unsure: :ohmy: :ohmy: :huh: :huh: :dry: :dry: :pinch: :whistle: :whistle: :evil: :S :S :side: :side: :side: :side: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :silly: :silly: :silly: :silly: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :X

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena