× Przepisy kulinarne

dania przy pustej lodówce

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16839 przez rayollia
Replied by rayollia on topic O:dania przy pustej lodówce
Ja robię naleśniki - bo mleko, jajka i mąkę zawsze mam, częściej na słodko, czasem na słono, z serem i cebulą - szybko, prostu i smacznie - no i tanio ;).

"When love is real, you don't have to show it.
When it is true, then everyone will know."
You and Me, Penny and the Quarters

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16857 przez mroowa
Replied by mroowa on topic O:dania przy pustej lodówce
a jak robisz naleśniki z serem i cebulą?

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16873 przez pinkka
Replied by pinkka on topic O:dania przy pustej lodówce
Ja robię w takich kryzysowych momentach chleb w jajku - robię jajeczną optoczkę z jajka, mąki i mleka (ale głównie jajka), obtaczam w tym chleb i smażę. Pycha z majonezem albo na słodko z cukrem.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16901 przez jaaga
Replied by jaaga on topic O:dania przy pustej lodówce
Fryga napisał:

Spagetti z tuńczyka:
cebula, czosnek, puszka tuńczyka,groszek z puszki, przecier pomidorowy, trochę soku z cytryny no i makaron. Nic z lodówki, wszystko ze spiżarni :) Pyszne i zdrowe, do zrobienia w pół godziny. Trzeba tylko pamiętać, żeby zawsze na zupach nie zapomnieć dorzucić puszki tuńczyka - na wszelki wypadek :)

A jakiego tuńczyka używasz? w kawałkach czy rozdrobnionego? Pytam, bo niedawno zrobiłam zapas tuńczyka w puszce i okazało się, że wszystko to rozdrobniony czyli taka breja tuńczykowa. W mieszance z przecierem pomidorowym chyba wyjdzie nieciekawie. :S

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16957 przez Vicky
Replied by Vicky on topic O:dania przy pustej lodówce
A propos tuńczyka, ja dziś jadłam na śniadanie kanapkę z łososiem, który pozostał z wczorajszego obiadu, a na to słuszna porcja surówki z kiszonej kapusty z kiełkami. Wygląda to na dziwną kombinację, ale naprawdę było pyszne. Następnym razem wypróbuję tuńczyka z groszkiem. :)

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16973 przez garen
Replied by garen on topic O:dania przy pustej lodówce
Ja proszę kobietę, żeby coś ugotowała, jak lodówka jest pusta ;). Hehehehe, żartuję, wychodzę coś zjeść, jak nic nie mam do jedzenia, nie mam takich umiejętności czarowania jak wy, kobitki :) .

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16990 przez alina
Replied by alina on topic O:dania przy pustej lodówce
A mnie nie chciałoby się wychodzić, żeby kupić coś do jedzenia, zwłaszcza że nie mieszkam w pobliżu sklepu. Znacznie szybciej można otworzyć puszkę z tuńczykiem i groszkiem i zrobić sobie pożywną i smaczną kanapkę. Nawet facet jest do tego zdolny. ;)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena