× Przepisy kulinarne

sposoby na kaca

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25820 przez muriel
Replied by muriel on topic sposoby na kaca
Agnicha, urywa im się film, bo piją duże ilości alkoholu w krótkim czasie i nie zdąży się zmetabilizować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25832 przez nata
Replied by nata on topic sposoby na kaca
Ale trunkowo się zrobiło, same alkoholowe wątki: sposoby na kaca, jazda na podwójnym gazie ...
O jajecznicy na kaca nie słyszałam, ale faktycznie trudno chyba ją przełknąć w takim stanie. :unsure: Niektórzy uważają, że najskuteczniejszy jest klin.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25834 przez volare
Replied by volare on topic sposoby na kaca

nata napisał: Ale trunkowo się zrobiło, same alkoholowe wątki: sposoby na kaca, jazda na podwójnym gazie ...
O jajecznicy na kaca nie słyszałam, ale faktycznie trudno chyba ją przełknąć w takim stanie. :unsure: Niektórzy uważają, że najskuteczniejszy jest klin.

Nata, jak będziesz miała kaca to wypróbuj jajecznicę a zobaczysz, że naprawdę pomaga no chyba, że jednak wolisz klina? :laugh:

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25843 przez Lucy
Replied by Lucy on topic sposoby na kaca
Ja kiedyś musiałam leczyć kaca. I to doświadczenie przydało mi się na tyle, że od tamtego czasu nie piję w ogóle alkoholu. To było dawno temu, byłam na 18. starszej kuzynki i pierwszy raz piłam alkohol i od razu oczywiście mieszanki różnych drinków. Szybko urwał mi się film a następnego dnia kac był straszliwy. :( Mama chciała wieźć mnie do lekarza, tata wmuszał jakieś okropne tabletki musujące, siostra doradzała, żeby pić i pić. To było tak traumatyczne przeżycie, że od tamtego czasu odrzuca mnie od alkoholu. Ale nie polecam takich drastycznych sposobów doprowadzających do utraty przytomności. Lepiej zapobiegać kacowi i pić rozsądnie czyli nie mieszać drinków, nie pić na pusty żołądek (ja piłam praktycznie na pusty żołądek) i pic duzo wody między drinkami.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25846 przez volare
Replied by volare on topic sposoby na kaca
Wszystkiego trzeba w życiu spróbować, nawet choć raz się upić żeby wiedzieć jak to "smakuje" B)
Jest nauczka na całe życie, że jednak to nie jest takie fajne.
Ja od tamtej pory też nie piję alkoholu, sporadycznie niewiele, na szczęście nie ciągnie mnie i mogę mieć dobry humor bez alkoholu.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #25973 przez omega
Replied by omega on topic sposoby na kaca
Moim zdaniem na kaca najlepszy jest staropolski, domowy rosołek na kurczaku. Od razu stawia na nogi. Po za tym, żeby zaoszczędzić sobie problemów żołądkowych następnego dnia warto zjeść coś tłustego przed piciem, np. śledziki: maxkuchnie.pl/przepisy/ryby-i-owoce-morza/sledze-pod-czerwona-pierzynka-536.html.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena