× Przepisy kulinarne

Kawa czy herbata?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32431 przez jagna
Replied by jagna on topic Kawa czy herbata?
Ja też lubię kawusię na słodko. Z syropami nie ryzykowałabym ale z czekoladą i bitą śmietaną pychotka, robię sobie taką jak jestem w dołku i od razu kepiej się czuję. :)

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32440 przez halina
Replied by halina on topic Kawa czy herbata?
Intrygują mnie te syropy. Może ktoś zasugerować jakie pasują do kawy, bo mnie nic nie przychodzi do głowy?

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #35142 przez babinka
Replied by babinka on topic Kawa czy herbata?
Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy, bo piję ją raczej nałogowo :-D ale herbatę też bardzo lubię.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #35180 przez katerose
Replied by katerose on topic Kawa czy herbata?

halina napisał: Intrygują mnie te syropy. Może ktoś zasugerować jakie pasują do kawy, bo mnie nic nie przychodzi do głowy?

Mi do kawy pasują: czekoladowy, karmelowy, orzechowy... Jeśli nie chcesz eksperymentować z syropami, możesz kupić kawę z posmakami, na przykład tutaj akcesoriabaristy.pl/pl/p/COFFEE-PROFICIENCY-Cascara-Perla-Negra/1050 jest taka z posmakiem suszu owocowego. Ja piłam taką o czekoladowo- owocowo - orzechowym posmaku i chyba też widziałam ją na tej stronie. PYCHA!

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #37179 przez AgnieszkaNowak
Replied by AgnieszkaNowak on topic Kawa czy herbata?
Herbatę piję kilka razy dziennie. Najbardziej lubię te z dodatkami owoców egzotycznych! :) Kawę tylko od czasu do czasu, jakoś nie mam potrzeby picia jej codziennie. A co do syropów to chyba wiekszość pasuje. Mnie osobiście nie przekonują takie typowo owocowe, ale cała reszta typu orzech, kokos, karmel, wanilia itp. są całkiem niezłe (chociaż nie warto z nimi przesadzać).

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #37687 przez Robina
Replied by Robina on topic Kawa czy herbata?
Zdecydowanie herbata :)
A kawa tylko od czasu do czasu :)

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #37712 przez natalia22
Replied by natalia22 on topic Kawa czy herbata?
A ja sobie kupuje ziarnistą Kawe i mielę młynkiem tradycyjnie.:) A co do herbatek to odpowiadają mi tak jak pisze forumowiczka @jankam ziołowe i zielone herbatki.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena