× Przepisy kulinarne

Kawa czy herbata?

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #31201 przez omega
Kawa czy herbata? was created by omega
Co lubicie pić bardziej - kawę czy herbatę? Ja nie wyobrażam sobie dnia bez pysznej kawy ziarnistej sklepkawa.pl/pl/c/Kawa-Ziarnista/60]sklepkawa.pl/pl/c/Kawa-Ziarnista/60- świeżo zmielona smakuje najlepiej i daje energię do działania :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31211 przez jankam
Replied by jankam on topic Kawa czy herbata?
Ja mam podobnie, choć, żeby pić świeżo zmieloną kawę musiałabym zainwestować w młynek. Najczęściej pijam kawę w pracy, staram się pić jej nie za dużo - 1 filiżankę dziennie, a czasem robię przerwy, wówczas kawa smakuje jeszcze lepiej.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31384 przez jankam
Widzę, że wątek słabo się rozwija :) Może macie jakieś patenty na ulubioną kawę/herbatę? Chętnie poeskperymentuję

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31387 przez halina
Replied by halina on topic Kawa czy herbata?
Kawę pijam jedna dziennie z kafetierki i tradycyjnie słodzę i dodaję mleka. Herbatę czarną też raz dziennie ale taką "więzienną" czyli b.mocną i sypaną. ;) Za to zielonych dużo i bez dodatków. Ale z kawą mogłabym eksperymentować, kiedyś parzyłam z dodatkiem czekolady i była dobra.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31390 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Kawa czy herbata?
Lubię kawę, piję rano i po południu, zazwyczaj parzoną po turecku i dodaję trochę mleczka.
Kiedyś piłam z czekoladą i bardzo mi smakowała ale jest dość kaloryczna więc rzadko dodaję czekoladę a latem smakuje mi mrożona.
Natomiast herbatę lubię owocową z miodem i cytrynką oraz zieloną i czasem czerwoną.. jak za dużo przybędzie tu i ówdzie :laugh:
Wo góle jestem amnatorką różnych ziołowych herbatek, pokrzywa,lipa, rumianek i inne... zależnie od potrzeby.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31439 przez jankam
Ja też bardz lubię zielone i ziołowe herbatki.
A co kawy z czekoladą, to mogłybyście napisać jak dokładniej przyrządzacie taką kawę?

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31441 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Kawa czy herbata?
Ja nie jestem zbyt oryginalna, po prostu do kawy parzonej po turecku dodawałam kostkę lub dwie czekolady, kawa była smaczna ale nie każdy pije taką "po turecku".
Może kto inny ma ciekawszy pomysł.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena