× Przepisy kulinarne

Gotowe pizze ze sklepu - które polecacie ?

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #30652 przez rybka

bogna napisał: Widziałam w tv reklamę pizzy Oetkera. Pewnie mrożona. Próbowałyście jej?

To ta Giuseppe? Nie probowałam ale z tego co widziałam na reklamie to jak dla mnie to za dużo ciasta a za mało nadzienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #30667 przez halina
Replied by halina on topic Gotowe pizze ze sklepu - które polecacie ?
To spostrzegawcza jesteś, ja nie zwróciłam na to uwagi.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31019 przez beatrice28
Replied by beatrice28 on topic Gotowe pizze ze sklepu - które polecacie ?

rybka napisał:

bogna napisał: Widziałam w tv reklamę pizzy Oetkera. Pewnie mrożona. Próbowałyście jej?

To ta Giuseppe? Nie probowałam ale z tego co widziałam na reklamie to jak dla mnie to za dużo ciasta a za mało nadzienia.

ja próbowałam, dla mnie jest ok, gdybym robiła w domu, pewnie wyszłaby mi mniej więcej taka sama. Grubość ciasta dla mnie też jest taka jak powinna być, ale ja nie lubię jak mi pizza się przelewa przez ręce, bo jem rękami :)

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31026 przez kasiula
Replied by kasiula on topic Gotowe pizze ze sklepu - które polecacie ?
No to może kupię jedną na czarną godzinę, jak nie będzie czasu na gotowanie.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32595 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic Gotowe pizze ze sklepu - które polecacie ?
Skusiłam się na tę pizzę guseppe i powiem Wam, że naprawdę dobra wyszła :D Robiłam w piekarniku, z podgrzewaniem z góry i dołu. Ciasto wyszło lekko chrupiące, czyli takie jak lubię. Mim zdaniem nie jest za grube, ale co kto lubi. Pizza bogato obłożona, więc nawet nie dodawałam sera. Tylko cena u mnie w sklepiku trochę przegięta, muszę sprawdzić w jakimś supermarkecie czy jest taniej.
Myślę za raz na jakiś czas jak złapie mnie leniuszek :) mogę zaserwować taką pizzę, tym bardziej, że jedna starczyła na nas dwoje.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32736 przez shine
Pizze
Biedronka
Mała tzw z pieca - całkiem dobra

Lidl:
Duża na tacy - rewelacji nie ma ciasto troszkę gumowate. Składniki bez rewelacji.

Ogólnie to każdej z tych pizz można dodać swoich składników aby polepszyć smak. Ogólne preferuje pizze własnej roboty, jednak od czasu do czasu również kupię taką gotową. :evil:

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32741 przez rybka
No to chyba wybiorę się do Biedronki. Nie lubię wprawdzie biedry, ale warto mieć coś zjadliwego w zamrażarce na czarną godzinę.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena