× Przepisy kulinarne

Jak wykorzystać herbatę?

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2249 przez jagna
Replied by jagna on topic O:Jak wykorzystać herbatę?
Herbate z alkoholem i konfiturą piłam w rosyjskiej restauracji, tzn. restauracja w Polsce ale nazywała sie rosyjska. Moze herbata niewiele miała wspólnego z Rosją, tak jak i cała restauracja, ale była dobra.

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2292 przez cammomile
Replied by cammomile on topic O:Jak wykorzystać herbatę?
Raz, zagranicą, poszłam do polskiej restauracji :) zamówiłam tam kawę po polsku. I przynieśli mi to, co w Polsce nazywa się kawą "po turecku" ;)
A herbata? Nadaje się do wszystkiego :) Jako przyprawa, jako napój, jako lekarstwo, czy kosmetyk. I, oczywiście, jako czysta przyjemność ;)
Ale ten przepis na indyka po afgańsku- szczerze mówiąc ogromnie intrygujący. Kiedy będę miała trochę czasu na kucharzenie- czyli w święta- na pewno spróbuję ;) I dzięki za linka- na tej stronie irvinga naprawdę można znaleźć wiele zaskakujących, herbacianych kombinacji :)Ale może nie będę do takich celów wykorzystywać akurat herbat Irvinga- trochę mi szkoda. Bo- może zawsze nie wyjść i pyszna herbata pójdzie na straty. Szykują mi się herbaciane święta :)

• Łucja
  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu #10989 przez Łucja
Replied by Łucja on topic O:Jak wykorzystać herbatę?
A nie lepiej wypić tradycyjny napar? Świeży i zaparzony w imbryku oczywiście.;)

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #10994 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:Jak wykorzystać herbatę?
Oczywiście, herbata do picia to podstawa, ale dlaczego nie szukać innych zastosowań? Więcej herbaty pod różnymi postaciami to więcej przeciwutleniaczy przecież.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena