× Przepisy kulinarne

co z dyni?

Więcej
14 lata 4 tygodni temu #1608 przez malutka
Replied by malutka on topic O:co z dyni?
Moja babcia robiła dynię w occie. Ale teraz chyba nie robi się jej w ten sposób, bo w ogóle octu mniej się używa. Ja kiedyś robiłam konfiturę z dyni. Była średnio dobra, może trzeba z czymś wymieszać?:huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 4 tygodni temu #1611 przez barb
Replied by barb on topic O:co z dyni?
Korzystajcie z dyni póki świeża, bo ma dużo wartości i odżywczych i leczniczych. Zobaczcie Dynia na robaki, reumatyzm i nerki .
Zróbcie dzieciom frajdę i dajcie im dynię do zrobienia dekoracji na Halloween, a to co one wydłubią ze środka zużyjcie w kuchni. Jeśli dynia będzie naprawdę duża, to radzę zrobić tak jak proponowała vanessa i zamrozić porcje do zużycia na jeden raz.

Więcej
14 lata 4 tygodni temu #1620 przez anka
Replied by anka on topic O:co z dyni?
Dziś kupuję wielką dynię ale właściwie to kiedy dokładnie jest Halloween tzn. kiedy wystawia się na okno te dynie z zapalonym światełkiem?

Więcej
14 lata 4 tygodni temu #1629 przez karolina
Replied by karolina on topic O:co z dyni?
Halloween obchodzi się 31 października, ale ja już widziałam wystawione dynie szczerzące zęby na przechodniów. Zobacz jak jeszcze można się bawić w Halloween .

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #1636 przez amanda
Replied by amanda on topic O:co z dyni?
Jeśli robicie przecier z jabłek to polecam, zamiast samego jabłkowego, przecier jabłkowo-dyniowy. Będzie miał więcej witamin a i cukru mniej potrzeba. Sama korzyść.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #1648 przez anetka
Replied by anetka on topic O:co z dyni?
A może konfiturę z dyni? Kiedyś robiłam ją co roku ale od kilku lat nie robię, bo mam w rodzinie mniej amatorów słodkości. Pamiętam, że i smakowała i wyglądała bardzo dobrze.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #1654 przez magda
Replied by magda on topic O:co z dyni?
A pamiętasz przepis na konfiturę? Mam sporo dyni i nie bardzo wiem co jeszcze z nią zrobić, spróbowałabym tej konfitury.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena