× Zdrowe odżywianie

żyć bez chleba?

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6374 przez ewak
żyć bez chleba? was created by ewak
Zapomniałam o chlebie przed weekendem i zamiast lecieć do sklepu specjalnie po chleb postanowiłam sprawdzić czy można żyć bez chleba. Udało się, chociaż nie było łatwo.:) A jak jest u Was? Mogłybyście obyć się bez chleba? Jaki chleb jecie najczęściej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6380 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:żyć bez chleba?
Dla mnie mogłoby nie być białego chleba i bułek, ale razowiec? Hmm ... trudno byłoby. Ale jak nie byłoby, to pewnie przyzwyczaiłabym się, w końcu cała nasza dieta wynika z przyzwyczajenia.;)

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6385 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:żyć bez chleba?
Może jeszcze 2 lata temu mogłabym przywyknąć do życia bez chleba, ale odkąd mam wspaniałą piekarnię o krok od mojego domu, nie mogłabym zyć bez chleba. Codziennie rano biegnę po pyszny i jeszcze ciepły chlebek i bułeczki. Kupuję zarówno razowy (świetny ze słonecznikiem, ale również bardzo dobry z soją czy dynią) jak i biały (głównie żytni), no i bułki na śniadanie!

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6395 przez ewelina
Replied by ewelina on topic O:żyć bez chleba?
Zazdroszcze ci tej piekarni. Ja mak kitowaty chleb i na dodatek 2 dni po kupnie pleśnieje.:( Mogłabym więc łatwo odzwyczaić się całkowicie od chleba, już teraz często jem na śniadanie tylko musli czy płatki owsiane.:)

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #6410 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:żyć bez chleba?
A po co żyć bez chleba skoro mamy taki dobry. A po to, żeby o tym się prekonać wystarczy wyjechać gdziekolwiek zagranicę. ;)

• haniaa
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 tydzień temu #6424 przez haniaa
Replied by haniaa on topic O:żyć bez chleba?
bez chleba? nigdy w zyciu!

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #6439 przez margot
Replied by margot on topic O:żyć bez chleba?
Ja właściwie mogłabym ... juz są dni, że w ogóle nie jem chleba i prawie tego nie zauważam. Płatki na śniadanie a na kolację sałatka i nie ma potrzeby chleba.:)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena